Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet én tetszek a lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet én tetszek a lánynak?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nekem nagyon bejön,ma tőle nem olyan messze álltam a suliban,a haverja nagyon faggatta,hogy ki tetszik neki,és a lány folyton rám nézet,majd gyorsan elkapta a tekintetét miközben folyton azt mondogatta a haverjának,hogy psszt,hagyd már abba!
2011. okt. 4. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:

elég valószínű..ennél egyértelműbb már csak az lenne,ha lekapna..

20l

2011. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ja tetszel neki...
2011. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És még jobban tetszenél neki, ha a "tetszek" helyett azt mondanád "tetszem". Merthogy ikes ige a lelkem.


Pedro

2011. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
úgy tudom ez nem nyelvtanóra. korrekt?
2011. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj oda, vágd tarkón és bedől, majd alá tudsz nyúlni.
2011. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


Éljen az ifjú pár!!!

2011. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég valósznű :) szegény csaj, biztos nagyon zavarban volt xd szerintem menj oda hozzá ha tetszik. Lehetőleg ne nagyon éreztesd vele h "haha mindent tudok, most lenézhetek rád" :D
2012. ápr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!