Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt mozgássérült? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt mozgássérült? Hogyan csajoztok/pasiztok?

Figyelt kérdés

Én is mozgássérült vagyok egy kicsi, volt már kapcsolatom, de most valahogy érdekelne, hogy más hasonló helyzetű embertársam, hogyan csinálja, hol, milyen gyakran és ilyenek. Kort is írjatok.

20/F


2011. okt. 5. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom úgy, mint a többi ember is. Engem speciel egyáltalán nem taszít.
2011. okt. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavar ha okos,értelmes és humoros:)24/l
2011. okt. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahol régebben laktam lakótelepen az egyik részen volt mindig egy banda,ilyen 14-18 éves kölykök,mindig láttam őket kutyázás közben.

Volt köztük egy srác kb 17 lehetett,elég durva csípőficama volt,de mindig másik kiscsajjal sétált,meg ölelgette,csókolgatta őket.

Kb egy hónapja láttam megint 7 év után,babakocsit tolt,viszont a csípőficama sokkal jobban látszik,úgy látszik súlyosbodott neki.

Na mindegy,de az biztos,hogy 15-20 kicsajt megcsinált annak idején,mert a mi házunkba is járt egy nagyon szép lányhoz.

Szóval ő ugyanúgy csajozott,mint bárki más,sőt még sikeresebben.


Van egy másik haverom,ő 27 évesen mellkastól lefelé részlegesen megbénult egy balesetben,de összejött pár éve egy olyan jó csajjal,hogy csak néztem.Együtt is voltak egy évet.

Régebbről ismerte,osztálytársak voltak és írt neki neten,így jöttek össze.

Más komolyabb csaja nem volt neki a balesete őt,csak hivatásosokat szokott rendeli néha.

2011. okt. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen van egy kerekesszékes srác. Kísérőt általában nem igényel, az étkezdében mindig csapja a szelet valakinek, egy halom ismerőse van. Valahogy... megy neki. Nem tudom, mégis hogy a fenébe csinálja. Karizma. Kisugárzás. Azt hiszem.

(Nekem nem megy. Neki igen. :D)

2011. okt. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mozgássérült vagyok.

Igazából mikor fiatalabb voltam féltem hogy lesz-e majd kapcsolatom.

Aztán 14 éves voltam amikor először szerelmes lettem.

3 hónap szoros barátságból alakult ki a szerelem.

4 évig tartott. 18 évesen discoba ismertem meg a mostani páromat, akihez 3éve férjhez is mentem.

Ugyanúgy kell ismerkedni mint bárki más. Legyél önmagad, soha ne szégyeld azt, aki vagy.

Úgyhogy nem voltam pasizós tipus, de nem a betegségem miatt, csak azért mert 2 kapcsolatom volt, mind 2 komoly volt. Sok sikert! :)

24/N

2011. okt. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:55



Most biztos lesz olyan aki azt írja, hogy milyen bunkó vagy, de ez a fajta humor sokkal jobban bejön az ellenkező nemnek, mint ha sajnáltatod magad. Legalábbis én így vettem észre egy mozgássérült ismerősömön. Mindig szarkazmussal és önkritikával csajozik, a saját életét bagatellizálja el, ami, bárhogy is vesszük, egy pozitívum.

2011. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok, eltűnt a komment amire válaszoltam :O
2011. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az ilyen emberek is találhatnak párt. Ők is emberek, ezt nem szabad elfelejteni! pl. ott van a Weisz Fanni, aki nagyothalló. Neki is van barátja :):)
2011. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Beparkolok a bula elé a ferrari tolószékemmel a többi megy magától.

34/F

2011. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!