Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire van értelme ha csak hétvégente találkozunk?

Figyelt kérdés
2és fél éve vagyunk együtt a barátommal. Egyetemre ment és nem tudjuk össze hozni azt hogy, találkozunk, így csak hétvégén látjuk egymást. Nekem ez nagyon rossz, hogy ennyit találkozunk,a barátom is azt mondja hogy neki is rossz.Persze hívjuk egymást ahogy tudjuk,de félek hogy előbb utóbb megfog csalni a távolság miatt,és ki fog hűlni a kapcsolatunk.
2011. okt. 5. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

ez rajtatok áll. én elvagyok egyedül is, nem akadok ki ha hetente látom a barátom. de aki igényli annak rossz. két kapcsolatom volt iylen távkapcsolat, az egyik nekem is uyganaz volt mint neked, 2 és fél év hétvégente. de nem a ritkán látás miatt mentünk szét. a másikkal sem.

a megcsalásrol anynit hogy ha emellett megcsal akkor akkor is megcsalna ha naponta látna. ugyanis elöfordul hogy valaki kimegy egy évre külföldre és itthonhagyja a párját. de ha ezt nem birja ki akkor nem is szereti igazán.ha ennyire nem birjátok ki és egyre feszültebbek vagytok, nem vagytok egymáshoz valok. ennyi...ha csak szerelem van és hiányérzet akkor még van esélyetek. nektek kell eldönteni.

2011. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2011. okt. 5. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret és Te vagy számára az Igazi, akkor soha nem fog megcsalni hidd el:)
2011. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát én ezt nem mondanám kapcsolatnak.....


biztos sokan ellent mondanak majd nekem , de én így gondolom.


ez olyan mintha lenne egy barátod akivel mindent megbeszélsz, aki elmondja neked párszor, hogy szeret, és hétvégente 1x találkoztok és szexeltek....


ergo:

- van 1 barát, egy beszélgetőtárs aki akár egy régi haver vagy barátnő is lehet, azzal a kívétellel h nem írja le 100x h szeretlek kicsim

- és van egy dugókomád, aki beszélget is veled meg összebújik veled heti 1x

ésssss dúl a love!


De persze rajtatok áll......de ha ez évekig így megy akkor ennek kevés értelmét látom...bocsi

27/F

2011. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is így kezdtük. Másik városban lakott, és évekig csak hétvégente találkoztunk. Túl lehet élni a "távkapcsolatot", csak dolgozni kell érte. Ma már együtt élünk, az esküvőt szervezzük, és nagyon boldogok vagyunk. :) Sőt, ami azt illeti, ez a néhány év, amíg csak hétvégén voltunk együtt talán csak erősítette a kapcsolatunkat. :)
2011. okt. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!