Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

A volt párommal újra felvettem a kapcsolatot,interneten keresztül.Hetente kb 3-4 * beszélünk,általában én írok rá.

A beszélgetések jó hangulatban telnek,egész jól kijövünk egymással.(A kapcsolatunkat régen a vita tette tönkre.Régen volt,hogy normálisan sem tudtunk beszélni,mert csak a fesztivál ment.)Semmi vita már,megváltoztam.

2 hete kezdtünk el újra beszélni,és el szeretném hívni találkozni. (Egyébként 1 éve szakítottunk.)

Nem lenne korai 2hét után találkozni hívni?Ha igen,meddig várjak?Illetve,ha találkozunk (HA BELEMEGY!) hogyan viselkedjek vele?Úgy beszélünk,mint a barátok,viszont én még szeretem,de nem szeretném ezzel lerohanni őt.

24L 25F


2011. okt. 5. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapból azzal kezdeném, hogy az "általában én írok rá"-n változtatnék. Kíváncsi lennék, hogy magától is keres-e, lehet hogy csak illedelmességből beszél veled. Ha ő is ír, akkor meg előbb utóbb csak lazán megkérdezed hogy összefussatok-e vmikor, nem kell belőle ügyet csinálni. tényleg ne rohand le:)
2011. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát lehet csak az udvariasság miatt,de végülis, ő olyan,ha nem akar velem beszélni,akkor megmondja,vagy alig ír.Ilyen téren ismerem.Viszont ezzel nem akarom magamat hitegetni/mentegetni,de meddig érdemes várni,míg Ő jelentkezik magától?Múlt héten ő írt rám egyszer,de azóta csak én írok.
2011. okt. 5. 23:29
 3/12 A kérdező kommentje:
Múlt héten kedden írt,azóta én 4* írtam neki,de mindig jókedvűen eldumálunk.
2011. okt. 5. 23:29
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

1. "hogyan szerezzem vissza?"-Nem egy ellopott autóról van szó, hanem egy hús-vér emberről.

2. Amíg nem láttam a korodat, addig azt hittem, h kb 16 éves vagy, mert ők írnak így (tisztelet a kivételnek).

3. Felmelegítve még a káposzta sem jó. Ő nem fog úgy tekinteni rád, mint egy megváltozott emberre. Te írod, h változtál, de nem gondolod, h ő is?

4. Tanácsolom, h maradjatok jó barátok és keress egy olyan embert, akivel tiszta lappal kezdhetsz. Ne feccőld bele az energiádat egy srácba, aki egy évig hallgat és magától nem is nagyon jelentkezik.

2011. okt. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Nincs senkije?

Szerintem hívd el, úgy barátilag egy kávéra, aztán meglátjátok.

Mi 2 év kihagyás után találkoztunk újra, 1 évig csak neten beszéltünk, általában én kerestem( Én szakítottam, igaz csak pár hetet randizgattunk, aztán kibékültem az exemmel, sajnos).

4-5 találkozás elég volt, hogy újra egymásra kattanjunk. Azóta már jegyesek vagyunk és együtt élünk. Ne hallgass azokra, akik azt tanácsolják, hogy ne próbáljátok meg. Sosem lehet tudni. Jól is elsűlhet. Tanultatok a hiáitokból. Ha meg nem? Akkor ugyanott vagy, ahol most, de legalább megpróbáltad.

2011. okt. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó igazad van! Csak se kép se hang nem volt felőle eddig, én kerestem őt a kiváncsiság kedvéért.

És nem mesélnéd el,nálatok hogy történt?:)

2011. okt. 5. 23:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Minden ment magától. Az első találkozás nem sikerült valami jól, feszültek voltunk mindketten, ő nem tudta, hogy állok az exemmel, sosem kérdezett rá, és se hoztam fel, ezért kicsit távolságtaró volt. Aztán volt még egy randi, ahol elvittük a kutyámat sétálni, 4 órán keresztül sétáltunk, beszélgettünk, nagyon jó volt. Aztán kicsit utánam érdeklődött egy közös havernál, aki elmondta neki, hogy már rég nem vagyok együtt az exemmel és nagyon rá vagyok kattanva. Miután ezt megtudta mégtöbbet beszéltünk, neten, telefonon, állandó smsek. És egyre gyakrabban találkoztunk is. Aztán egy este hazahozott egyetemről és megcsókolt. Már másnap szerelmett vallott és elmondta, hogy végig szeretett, csak azt hitte nincs már eselye nálam. Tudod, nekem is tanácsolták sokan, hogy hagyjam a fenébe, nem érdeklem, jöttek a hülye káposztás szöveggel. De nem érdekelt. Szerettem és tudtam, hogy nagyot hibáztam, mikor elengedtem. Sajnos nem tudtam akkor, hogy ő is szeret, még a kapcsolat elejn voltunk, nem beszéltünk érzelmekről. Aztán jött az exem, akit nagyon szerettem azelőtt és sajnos hagytam magam meggyőzni. Életem legnagyobb hibája volt. De életem legjobb döntése az, hogy nem hagytam annyiban és elhívtam találkozni. Elképzelhetetlenül boldogok vagyunk, 1 éve vagyunk együtt, de még egy apró vita se volt köztünk soha. Én is feltettem itt akkor egy kérdést, hogy hogy szerezzem vissza, és csak kaptam az oltást, hogy hagyjam békén, meg biztos nem szeretem, ha így elbántam vele, meg úgyse működne. Na tessék. Pedig működik. Nagyon ostoba lettem volna, ha hagyom ezt elveszni mások jajveszékelése miatt. Senki se tudhatja mi volt köztetek és mi lesz, ha újra megpróbáljátok. Én szorítok nektek!
2011. okt. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát elég sok az ilyen rosszindulatú hozzászólás,pedig én csak akkor veszem nemlegesnek a választ,ha minden követ megmozgattam :)

És mindig te hívtad ill. kerested? Ha igen,nem érezted magad kicsit gáznak? Mert én eléggé annak érzem magam,hogy folyton én keresem,és hogy nem-e kíván máshova,hogy folyton írok neki,de mindig olyan normálisan válaszol,hogy attól megnyugszom,ha nem akarna,nem írna vissza.

2011. okt. 6. 00:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, ti meddig voltatok együtt? Az utolsó válaszoló csak pár hete randizgatott az illeetővel mielőtt szakított vele, szóval nem voltak kapcsolatban. Ha ti kapcsolatban voltatok, akkor a ti esetetek teljesen más.

Ettől függetlenül megpróbálhatod ha úgy akarod, csak próbáld meg tisztán látni a helyzetet, nehogy csak sodródj és bánatot okozz magadnak.

2011. okt. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy normális, egészséges személyiségű ember 1 év alatt lezárja annyira a múltat, hogy ne akarjon újra benne dagonyázni. Nyilván nem poénból szakított veled, hanem mert szabad akaratából hozott egy döntést. Sok ilyet ismerek, mint te és egyszerűen nem értem: ahelyett, hogy szépen elgyászolnák magukban a kapcsolatot, aztán később levonva a következtetéseket, tanulva a hibákból lezárnák, évekig nyúzzák az exüket (vagy épp egymást közösen) és elszalasztják annak a lehetőségét, hogy valami sokkal jobb, fejlődőképesebb kapcsolatot találjanak. Nem a levegőbe beszélek, nagyon jól tudom, milyen nehéz elengedni valakit, akit IGAZÁN szeretett az ember, de meg lehet és meg is kell tenni.


25 N

2011. okt. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!