Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne gondoljak folyton rá?

Figyelt kérdés
Már több mint 4 éve szeretek egy fiút. De folyton megbántott meg minden. Sohasem jártunk,csók az volt de...mindegy,az a lények hogy nagyon elszeretném feledni,többször is kértem itt segitséget de sohasem vállt be,sohasem sikerült elfelednem. Csak tönkre teszem magamat miatta,folyton sirok,pedig tudom hogy nem érdemli meg. Annyira utálom de mégis annyira szeretem. Segitsetek!!!:(((
2011. okt. 8. 13:12
 1/7 life is beautiful ***** válasza:
találj sok hasonló érdeklődési körrel rendelkező embert. sokat legyél emberek között. találj hobbit:)
2011. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress mást,soha többet ne találkozz vele,ne nézgesd neten,stb,ne is beszélj vele,töröld mindenhonnan,ezt csak mást tudja feledtetni.
2011. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak barátnőid..?

Menj velük vásárolni,bulizgatni(de mértékkel). Beszélgess velük,menjetek sétállni,hülyéskedni,kirándulni......:)

Vezess naplót...:)

Ird le 1 lapra h mit szeretsz benne s mit nem...?

Úgyis több lesz amit nem.

Tartsd a fejedben amit ki nem állsz benne...

S 1 szer csak azon kapod magad...

H Istenem mit szerettem én valaha annyira ebben a pasiban...?:)

2011. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Használj análintrúdert!
2011. okt. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is próbálok elfolytani egy szerelmet, na én elkezdtem sportolni, aerobikra meg zumbára járok szinte minden nap. Ezeken az órákon tökéletesen kikapcsolok, nem gondolok rá. Csak az éjszakák ne lennének...
2011. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is beakarok iratkozni jógára,talán az segit..
2011. okt. 8. 18:44
 7/7 anonim válasza:
A legegyszerübb megoldás egy másik pasi.
2011. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!