Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak barátként tekint rám? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
van egy fiú, egy hónapja ismertem meg. naponta több órát beszélünk msnen,hetente 3-4szer 1-2 órát személyesen. együtt szoktunk kutyát sétáltatni este, meg egy párszor elhívott fagyizni/jégkásázni. ha egy busszal jövünk haza sulibol és én előrébb jövök mindig felhív hogy várjam meg és utána is szoktunk dumálni meg stb..neki viszont barátnője van. szerintetek az normális hogy ennyit van egy másik lánnyal stb..?? csak barátnak tekint vagy több esélyem van. tudom, hogy köcsög vagyok, mert barátnője van de kérlek segítsetek:)
2011. okt. 8. 16:47
 1/3 croi válasza:
100%

Valószínűleg többet akar barátságnál, de amíg nem tudja biztosan, hogy van-e esélye, addig valószínűleg megtartja a jelenlegi barátnőjét, hogy ne essen két szék közül a pad alá. :)

Mindenesetre mielőtt komolyabbra fordulna a dolog, győződj meg róla, hogy tényleg szakított a barátnőjével... :)

2011. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű többet akar, de gondold meg, szeretnél-e olyan barátot, aki majd mellőled fog más lányokkal msnezgetni, sétálgatni...
2011. okt. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, én is ezen gondolkoztam, hogy ha vele ezt csinálja, akkor velem..
2011. okt. 11. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!