Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várjak, várhatok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak, várhatok az első együttléttel?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal még nyár elején egy munka kapcsán, úgy másfél hónapja hívott el először randizni.

Akkor jött, amikor egyáltalán nem számoltam egy esetleges kapcsolat lehetőségével, és az igazság az, hogy nagyon jól indult az egész, azt hiszem életemben először találkoztam ezzel a "teljes lila köd, rózsaszín felhő" érzéssel...

Felnőtt emberek vagyunk, tehát beszélgettünk már a szexualitásról, szóba nem jött még, hogy akkor most mi mikor, bár ő nemrég azt mondta várjak, amíg gondolom, nem sürget, mert érzi, hogy megéri türelmesnek lenni.

Nem vagyok leragadva a múlt században, és más esetben lehet, hogy már azt mondanám most van itt az ideje, de valahogy olyan jó ez így most még... úgy, ahogy van.

Van bennem némi olyan érzés, hogy tán megtörné az első alkalom ezt a kezdeti varázst, és attól is tartok, hogy túl korán végleg beleesek. :) Lehet, hogy butaság, de normális ez? Érzett más is már ilyet valaha? Nem szeretném őt sem a végtelenségig húzni, csak megfogalmazódott a kérdés most, hogy készülök az esti filmezős randira... Baj, ha még mindig várok egy picit? :)

22L


2011. okt. 8. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
hát figyelj, nekem nem baj. de mi másra vágysz így 22 évesen az ágyban, ha egy pasi van melletted?:)
2011. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, én 16évesen veszítettem el és a mostani fiatalok egyrekorábban, cselekedj az érzéseid szerint, ha szeretnéd akkor tedd a dolgot, csak védekezz, hiszen nem biztos, hogy 22évesen gyerekeket szeretnél. várni szeretnél akkor nyugodtan várjál, de az én véleményem szerint nem sok ideig vagyunk fiatalok és élvezni kell, persze ésszel:D
2011. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1) El tudok képzelni mást is egyelőre, a konkrét szexen kívül. :)


2) Én is 16 voltam akkor. Szóval nem a legelsőről beszélek természetesen, hanem Vele az elsőről... :)


Mindkettőtöknek köszönöm!

2011. okt. 8. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:
most minek húzod el; rakéta kilövésre készülsz ?
2011. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 3hónapja vagyok együtt a barátommal és még nem feküdtem le vele. Nem azért,mert nem bízom meg benne, sőt! Hosszúra tervezek vele és minél később történik meg,annál jobban akarjuk már mindketten. Lassan talán már elérjük a tűréshatárt, de megbeszéltük, hogy addig nem fekszünk le egymással, amíg nem bírjuk ki, hogy ne teperjük le egymást:)
2011. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Valahogy így vagyok vele én is! :)
2011. okt. 8. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég szánalmas, hogy még ennyi idősen is ott tartanak,hogy minél tovább húzzák szerencsétlen agyát, csakhogy jobban megbecsüljék. Ezzel pont az ellenkezőjét fogjátok elérni.


"Van bennem némi olyan érzés, hogy tán megtörné az első alkalom ezt a kezdeti varázst, és attól is tartok, hogy túl korán végleg beleesek"


Szerinted ez normális gondolkodás? Magyarázd már el nekem, hogy miért lenne vége, ha dugtok! A szex is szerves része egy kapcsolatnak. Ha pedig valaki olyan hülye, hogy hónapokat vár rád, akkor nem csak egy dugásra kellesz.

Az is biztos, hogy én másfél-két hónapnál nem várnék rád.

2011. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!