Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23/L vagyok, és még szűz. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23/L vagyok, és még szűz. A pasinak, aki tetszik, ez biztos fura lesz, ugye?

Figyelt kérdés
Nem vesztettem el a szüzességemet, mert igy alakult. Nem tudom, hogy fog reagálni, ha megtudja. Emígy tetszek neki, mondta. És ő is nekem azt hiszem, egyre jobban... Megeshet, hogy hamarosan szóba kerül ez a téma is. Ti fiúk hogy reagálnátok hasonló helyzetben? Bánni nem bánom, hogy szűz vagyok még, hisz nem volt olyan, akivel szívesen elvesztettem volna.
2011. okt. 9. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
én az ő helyében azt megtiszteltetésnek venném, főleg ebbe a mai elfajzott világban.
2011. okt. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Csak a csajok tartják riasztónak, ha kiderül az illetőről, hogy még szűz 20 felett, hiába hazudják az ellenkezőjét. Ha korábban vonzónak és férfiasnak tartották, az egy csapásra elmúlik.

Semmi baj nincs azzal, hogy eddig nem voltál senkivel, azzal viszont igen, ha a kapcsolat elején kijelented, hogy márpedig nem lesz semmi legalább fél évig, mert gondolom nem az első randin fogod szét tenni a lábad.

2011. okt. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem sietek sehova, hagyom, hogy a dolgok magunktól alakuljanak. Meglátjuk, mit hoz a jövő, lehet, hogy végül nem is les semmi a kapcsolatból. Még nem ismerem annyira.
2011. okt. 9. 01:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék.


F/20

2011. okt. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is becsülendő! Azért, mert nem adtad oda magad az első pasinak, hanem várod az igazit.
2011. okt. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is örülnék neki
2011. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Végre egy rendes lány :)
2011. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!