Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem az a viszony amely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem az a viszony amely tart 2 éve, szól szexről (fiú szerint szeretkezésről), barátságról, de mégsem voltunk/vagyunk egy pár?

Figyelt kérdés
Lehetséges ebből szerelem avagy komolykapcsolat úgy,hogy mindig hallunk egymásről és olykor találkozunk is????Avagy nem mert ilyen nincs!:)Előre is köszönöma hozzászólásokat!
2008. márc. 14. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ien kapcsolatom ami csak a sexről szól!!! ha nincsenek különösebb érzelmek csask vágyak akk egy kapcsoltanak nincs is értelme. jó persze h jó vele "eggyütt lenni és szeretkezni vele" de ott nincs semi szerelem, nincs összhang!!!! Szerintem keress valaki olyat akibe úgy mond beletudsz szeretni , és ameddig ezt az illetőt keresed tartsd meg ezt a fiút és élvezd ki a sex pozitív előnyeit!!!
2008. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek. 2 év alatt úgyis rájöttetek volna, ha van valami több is, mint szexenalapuló barátság.
2008. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyet ertek en is. Elvezd ki a sex gyonyoret vele foleg ha jo vele de jarj nyitott szemmel es ha talalkozol vkivel akibe beleszeretsz akkor hagyd a mostanit ott. Ilyen kapcs csak addig tud mukodni amig mind a ket fel ilyen lazan gondolja e snem tamaszt erzelmeket a masik fele. mert ha mar az egyik fel erzelmeket fuz a masikhoz (es ez nincs visoznozva)akkor az nagyon tud fajni. Eppen ezert ha csak igy tekinted ezen a szinten akkor nem er csalodas. viszont igy az idodet vesztegeted egy olyan pasira ami nem tobb mint egy sexualis elmeny.
2008. márc. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) Igazatok van!Csak van egy kis bőkkenő.A fiú szeretett,csak én basztam el,azzal,hogy más fiúk iránt érdeklődtem.Most meg nekem hiányzik,iszonyatosan...Nem tudom,hogy kellene tisztázni ezt az egészet,mert tényleg nem jó így.Csak szenvedés,bár lehetséges mostanság összekellene futnoma fiúval és.....???
2008. márc. 15. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!