Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után költöznél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után költöznél össze a barátnőddel/barátoddal?

Figyelt kérdés

A barátommal kicsit több mint egy éve vagyunk együtt, ő bérel egy szobát, én a szüleimmel lakom. Féléve tett egy olyan megjegyzést, hogy szerinte 3 hónap után normális az összeköltözés a pároknál általában. Gondoltam, hogy ez célzás, viszont nekem nem volt pénzem fizetni a dolgok felét, mondtam is, hogy szerintem akkor lehet, ha mindkét fél el tudja rendesen tartani magát. Pár napja kiderült, hogy csak általánosságban folyt ez a beszélgetés. Feljött a téma, és ő közölte, hogy bár 3 hónap után ez normális másoknál, nála nem így mennek a dolgok, és még nem is gondolt erre.

Nekem ez elég rosszul esett, mert ő kezdte az egész jövőtervezgetést(majd a gyerekeink.. stb)

Nem tudok semmilyen okot, amiért ne juthatott volna eszébe. A pénz már nálam nem gond, az ő lakótársa egy öreg néni, akit nem bír, nem veszekszünk sokat, sokszor mondja magától, hogy szeret, érezteti is. Nem tudom, hogy mi járhat a fejében, számonkérni nem szeretném, nincs semmi kötelessége vagy ilyesmi. Az időnk 70%-át együtt töltjük, kb összeköltözésnél is így lenne, ez sem lehet ok.


Ti milyen okok miatt nem költöznétek össze a párotokkal?


2011. okt. 9. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok olyan szabadon böfögni, magánélet megszűnik, egymás hülyeségei előtérbe kerülnek, borotvámon punciszőröket találok, az ülőkét le kell hajtani, gatyáimat nem hagyhatom széjjel.
2011. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Najó, csak vicceltem, első vagyok. Rendes válasz: amikor jól esik. Tőlem bármikor ideköltözhetne a barátnőm, ha lenne.
2011. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát.. Nem tudok olyan okot. Én jelenleg is együtt élek a párommal.
2011. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Életkort azért írhattál volna :)

Mert az sem egy külső tényező... Nem tartom célravezetőnek ha ilyen 21-22 évesen összeköltöznek emberek...

2011. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Barátom 25, én 21 vagyok.
2011. okt. 9. 21:18
 6/6 A kérdező kommentje:
És a barátaim, 20-25 között, már 80%-ban együtt élnek a párjukkal.
2011. okt. 9. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!