Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik neten keresztül ismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik neten keresztül ismerkedtek meg (társkereső, fórum, játék, stb. ) elmesélnék hogyan jöttek össze?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy meddig e-maileztek, chateltek, mikor került sor először randira és hány volt mielőtt összejöttek, mióta vannak együtt...


Köszönöm a normális válaszokat!


2011. okt. 9. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Fél év ismerkedés után, ami sokáig csak haverkodás, poénkodás volt chaten és msnen, találkoztunk először. Elég sok problémánk volt addig, mert nem láttam a fától az erdőt, de szerencsére összejöttünk:) ez volt 3 és fél éve:) 18/L
2011. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
honfoglalón azt írta hogy ne lépjek ki, játszottunk pár különszobát, kiderült, hogy egymás melletti kerületben lakunk, beszéltünk telefonon egyszer-kétszer, 2 nap múlva találkoztunk, azonnal összejöttünk, fél év múlva csináltattunk dátumos ezüst karikagyűrűt, csak úgy. februárban leszünk 4 évesek 20L22F
2011. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Facebook-on vett fől, Én meg azt hittem láttam már valahol ezért ráírtam. Csak úgy poénból. Aztán rám írt mindig, talált a szó első perctől :) Kb. 1 hónap körül lett találka, amit végül is Én nem is akartam, majd még pár és egy hónapig szinte nem is beszéltünk, aztán találkoztunk egy szórakozóhelyen és összejöttünk, tetszettünk egymásnak az elejétől fogva csak valahogy elbénáztuk :D

Aztán azután félévénél több, hogy együtt vagyunk :):):)

2011. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Beregisztráltam egy társkereső oldalra, mert két barátnőm napokig húzta az agyamat, hogy jaj de jó pasik vannak rajta, meg próbáljam meg, stb. Végül regisztráltam, csak hagyjanak már békén. Írt egy srác. Pár napig leveleztünk, aztán megbeszéltük, hogy találkozzunk. Az első randi kb este 10től reggel 6ig tartott, nagyon jól sikerült! :) Azóta már együtt is lakunk. 23/L 29/F és ez 3 éve történt.
2011. okt. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Regisztráltam társkeresőre, mert érdekelt, hogy ott milyen a felhozatal. Többektől hallottam, hogy ott jött össze nekik. Egy hónapig írogattunk egymásnak, majd találkoztunk, egy hét múlva összeköltöztünk és így élünk már 2 éve :-)
2011. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi chaten ismertük meg egymást, bár én nem ilyen szándékkal mentem fel. Hónapokig (2-3) csak msn, aztán találkoztunk, a következő alkalommal már hivatalosan is jártunk. Azóta is együtt vagyunk, ennek 2 éve.
2011. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Call of Duty Modern Warfare játszottam és az egyik csapattagommal jöttem össze felvett xfire-re 3éven keresztül csak codozás közbe cseteltünk napi 12-14órán keresztül nem sokkal később felvett msn-re és azóta camsexelünk.Ő sajnos rokkannyugdíjas 58éves 135kilós ember de én nagyon szeretem :)

SP voltam sziasztok!

2011. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a love.hu-n ismerkedtünk meg. Én 2 hete Ő 3 hete regizett a talink napjáig. 1 pénteki napon ráirtam, vasárnap tali, rá fél évre összeköltöztünk, a mai napig szeretjük egymást. Ez volt 2 éve!
2011. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

2007 juliusában egyik este sörözni mentem volna a haverommal de lemondta. Nem nagyon volt mit csinálni, rettentően untakoztam, felmentem a chat.hu-ra. A saját városom szobájában nézegettem a lányokat, volt egy akinek érdekesnek tűnt a nickneve. Elkezdtünk beszélgetni, kiderült, hogy sok közös van bennünk. Aztán msn-en folytattuk.


Pár hét múlva találkoztunk is, akkor még csak úgy barátilag. Aztán még párszor szintén csak barátilag :)


Én akkoriban éppen túl voltam egy eléggé csalódást keltő kapcsolaton, szóval csak úgy három hónap elteltével vettem rá magam, hogy egy "igazi" randira hívjam.


De lényeg a lényeg, összejöttünk. Tavaly megkértem a kezét, jövőre lesz az esküvőnk.

2011. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi több mint 3 éve ismerkedtünk meg egy társkeresőn keresztül. A vicc kedvéért tettem fel magam, nem fűztem nagy reményeket hozzá. Találkozgattam néhány emberkével előtte, de valahogy egyik sem volt az igazi, ezért amikor hazaértem az utolsó randiról, elhatároztam, hogy letörlöm magam az oldalról. Irtó nagy mázli, hogy megnéztem előtte még az új üzeneteket, mert közte volt a barátomé is. Váltottunk pár levelet, de úgy emlékszem, nem vittük túlzásba. Összefutottunk, és egyből egymásba szerettünk, átéltem az érzést az összes kliséjével együtt. Rá 2 napra volt a 2. randink, akkor szerelmet is vallottunk egymásnak.

22N

2011. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!