Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Miért nem száll le rólam?

Figyelt kérdés

A barátom 3 hónapja kidobott.

Azonban nem hagy békén, én már túlléptem rajta, (van egy új párkapcsolatom) de a volt barátom össze- vissza hazudozik a mostani barátomnak rólam, és mindenkinek.

Ha már szakított velem most miért nem hagy mégis békén?

Attól félek, hogy a jelenlegi barátomnak elege lesz ebből és elhagy.


2011. okt. 10. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
ne is figyelj oda rá.. a mostanival meg beszéld meg h mindez nem igaz..
2011. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha elege lesz, nem elhagy hanem beveri az exed orrát.:D


F/16

2011. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Timi: ) ***** válasza:

Mert féltékeny az exed,nem gondolta,hogy lesz neked más,kiakar sajátítani,kavar ahogyan csak tud,és ha ügyes,el is éri a célját.Beszéld meg a jelenlegi pároddal,hogy téged nem érdekel az exed,és nem szeretnéd ha majd az ő kavarása miatt vége lenne!Az exednek meg mondd meg kapja be,elveszített kész,amikor ott voltál,nem értékelt.Legjobbakat!

24/L

2011. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

amikor még nem volt más barátom akkor is ezt csinálta:S

köszönöm a segítségeket!:)

2011. okt. 10. 15:29
 5/9 Timi: ) ***** válasza:
Szerintem csak egyszerűen kínlódik,hogy maga sem tudja mit akar,ne foglalkozz vele,szerintem te érettebb vagy kapcsolatra,mint ő!(exed)koptasd le valahogy. ;)
2011. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nagyon idegesít, de a dolgot megbeszélni tuti nem tudjuk, mert elkezd üvöltözni csak:S

de jó lenne ha le tudnám valahogy koptatni már végre

2011. okt. 10. 15:39
 7/9 Timi: ) ***** válasza:
A jelenlegi pasiddal nehogy összekerüljön,mert képes lenne nekimenni!Ha nem lehet beszélni vele rendesen,hagyd rá,majd megunja,meglátja,hogy semmi értelme,de a jelenlegi párodnak beszélj erről a problémádról!
2011. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ő maximálisan mellettem van, és segít, ez az egyetlen jó:)

lehet, hogy újra össze akar majd jönni az exem...?

2011. okt. 10. 15:44
 9/9 Timi: ) ***** válasza:
ezt tőle kellene megkérdezni :$
2011. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!