Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legőrültebb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legőrültebb dolog amit a szerelmedért tettél?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvettem feleségül....
2011. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Betört hozzánk egy baltásgyilkos és rátámadt. Én a baltás és a szerelmem közé ugrottam. Azóta félkarú vagyok...
2011. okt. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

első áháháááá :DDDDD


Én felülkerekedtem az ösztöneimen és nem mentem vissza az exemhez akibe fúdenagyon szerelmes voltam és aki fűt fát ígért és anyagi biztonságot. Nem bántam meg, anyagi jólét helyett lelki békét kaptam és valódi érzelmeket!

2011. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Leugrottam egy 20 emeletes panelház tetejéről.

Pókember

2011. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kivittem a szemetet.

Ne is mondjátok, én is érzem, hogy ez nagyon gáz volt... :-(


:-)

2011. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma mindenki vicces hangulatában van?:D
2011. okt. 10. 18:51
 7/7 anonim ***** válasza:
jah ugytünik :D de nem baj, ez joo :)
2011. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!