Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóba állnátok még valaha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóba állnátok még valaha a (z) (ex) pasitokkal, ha az lekurv@zott és elég terjedelmesen kifejtette mekkora rib@ncnak tart?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 17:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

most azt mondom,h nem de én megtettem szóbaálltam vele ujból mert nagyon szerettem...lehet,h nem kellett vna...


de lehet,h csak a féltékenység beszél belőle nem gondolod?(bár nem tom a kapcsolatotok előzményeit)


21/L

2011. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor sem, ha volt alapja rá? Csakhát nem könnyű szembenéznünk magunkkal és bevallani, hogy hibáztunk, meghogy tényleg úgy viselkedtünk. Te magadra mondanád valaha is, hogy: "igen, ribisen viselkedtem!"
2011. okt. 11. 17:24
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem,mert arra sem lenne méltó,h leköpjem.
2011. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

nem nem mondanám magamra bár ha hibázok azt elismerem..és az én esetembe amíg jártunk 1szer sem sértett meg,ribizett le hisz nem volt rá oka..kettőnk közül is ő csalt meg és ezekután mikor meglátott buliba,h 1 másik sráccal táncolok akk kiakadt,féltékenykedett majd a ruhámat kritizálta h "hogy nézek ki ebben a ruhában mint 1 olcsó k*rva"..szó szerint ezt mondta utána meg jött a de én nagyon szeretlek stb...


21/L

2011. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jó, ezt arra az esetre értettem, ha tényleg teszel olyasmit, amire mondhatja, például hazudsz neki, összejársz más pasikkal a háta mögött, letagadsz nyilvánvaló dolgokat. Akkor se látnád be, hogy igaza volt és tényleg ribi vagy?
2011. okt. 11. 17:32
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tulajdonképpen eleve nem választanék olyan pasit, aki ilyesmire képes, ilyen a stílusa.
2011. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ebben az esetben belátnám ,h hibáztam..de ugy vok vele h én leribizhetem magam,illetve viccelődhetünk ilyennek pl a barátnőimmel ,de azt a gyengeség jelének tartom ,ha 1 férfi így sérteget..és értelmét nem látom..mert ok szakítson de ne sértegessen,ha én sem teszem..az idegenek meg ne mondjanak véleményt rólam ha nem ismernek igazán..


21/L

2011. okt. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De ha egyszer belátod, hogy hibáztál és úgy van, akkor miért lenne sértegetés, ha leribiz, hiszen csak az igazat mondja rád, amit te is belátsz. Nem?
2011. okt. 11. 17:39
 10/17 anonim ***** válasza:

lehet.de akkor sem áll jogában így beszélnie bárkivel is.leribizett,tisztáztuk,akkor ne hozzuk elő a multat,vagy felejtsük el vagy hagyjuk békén egymást..mindenki követ el hibákat és vki vagy megtud bocsájtani vagy sem...


és a sértegetéssel meg nem sokra megy az ember...az én esetembe is azt érte el az exem h az önbizalmamnak annyi,és összetörtem mint Nő..magyarul ez érzelmi manipuláció,hisz tudja h baromi szarul fog neked esni..


21/L

2011. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!