Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig "érdemes"várni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig "érdemes"várni egy olyan fiúra, aki szeret titokzatos lenni, szereti "kitapogatni, hogy a kiszemelt lányban mennyire bízhat meg, sokszor csalódott már és ezért nem nagyon mutatja ki az érzelmeit?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja ismer,igaz,hogy nem mutattam meg "mindent"magamból,és megtudtam,hogy őt is elég sok csalódás érte. Az ilyen fiúnál meddig érdemes várni míg eldönti hogy mit akar? Szeretném azért a közeljövőben megtudni,hogy érdemes még próbálkoznom nála vagy nem..


Ti mit tanácsoltok?


2011. okt. 11. 22:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ameddig úgy érzed, hogy érdemes. Most miért vársz ismeretlenektől pontos dátumot?


Te látod a kapcsolatotok állapotát, a srác viselkedését, Te látod, hogy van-e értelme akár egy perccel is tovább várni.

2011. okt. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Smartguy86 ***** válasza:
88%

Azért vigyázz az ilyen lelki sérült egyedekkel. Mindig van valami heppjük... és ember legyen a talpán, aki kikúrálja őket, vagy megszokja azt a bizonyos dolgot.


Főleg férfi létére lehetne határozott és lehetne annyi esze, hogy a múltbéli csalódásait ne vetítse ki másokra, akik sose ártottak neki.

2011. okt. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát elég fura a srác. Igazából teljesen összezavar,hiába jön be meg minden,nem tudom mit akarok.Igaz volt egy kis összeveszés már ha nevezhető annak,de nem tudom. Ilyen sráccal még nem találkoztam.. Legalább célozhatna rá,hogy van rá legalább 50% hogy érdemes kivárnom,vagy nem. Igazából én is sokszor csalódtam,és volt olyan hogy egy fiúval hónapokig ment a izé nem tudtam mit akarok,és végül hülyített..
2011. okt. 11. 22:45
 4/18 Smartguy86 ***** válasza:
88%

Kár az ilyen dolgokat hónapokig húzni! Végülis mi lesz jobb tőle? Erősebb lesz a bizalmad, ha 1 hónap helyett 5 hónapig húzod? Ha át akarna verni és kihasználni, akkor két eset lehetséges:

1. annyira el van keseredve, hogy képes kivárni akár több hónapot is veled, csak legyen valami végre

2. nem éri meg neki várakozni és szépen lelép előbb


Ebből te melyik esetben látod hasznát a várakozásnak? Nem lenne jobb egyből az elején tiszta lapokkal játszani? És akkor nem kéne neked leadni a becsületedet, meg megalázkodni, kuncsorogni egy kis alamizsna szeretetért, hanem te lennél az érett nő, aki a kezébe veszi a dolgot. A férfi meg akkor határozott, ha folyamatosan hajtja a dolgot és nem fél kimondani azt, amitől sokan rettegnek. A nő úgyis fékez, ha kell. Így megy egy egészséges kapcsolatban. Nem pedig játszmákkal, meg egymás hülyítésével, hogy az az ügyesebb, aki minél tovább győzedelmeskedik a másik felett, mert abból aztán tényleg az lesz, hogy "sokat csalódtam". Miért is? Pont ezért.

2011. okt. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát igazából mindketten félénkek vagyunk ilyen téren ahogy észrevettem. Ő rám vár,hogy tegyem fel a nagybetűs kérdéseket,én meg rá várok..
2011. okt. 11. 23:16
 6/18 A kérdező kommentje:
Meg úgye nem tudjuk mit akar a másik,ő is találgat,meg én is..
2011. okt. 11. 23:18
 7/18 Smartguy86 ***** válasza:
88%

Akkor ez már most egy fantasztikus kapcsolatnak indul :D


Én a helyedben átgondolnám ezt, és ha ezzel végeztem, akkor minden mást is, amit eddig elértem. Hidd el, hogy nem jó út az, amin jársz, ha tényleg a boldogságot keresed.

2011. okt. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Már sokszor gondolkoztam ezen. De félek,és nem merem megkérdezni tőle,hogy mi van és mire számíthatok.. Hiába teszi fel nekem azt a kérdést,hogy mi a tervem vele a jövőben kapcsolatosan,ha teljesen elvagyok bizonytalanodva és nem tudom mit akarok.:D
2011. okt. 11. 23:21
 9/18 Smartguy86 ***** válasza:
88%
Pedig amíg nem állsz ki magadért, és nem formálsz egy stabil véleményt, addig ő is és akárki más sem fog téged igazán emberszámba venni. Ez a határozatlanság vezethetett a sok csalódásodhoz is, amit bár sajnálok, de szerintem meg volt az oka, hogy azt kaptad, amit. Szerelmi ügyekben nincs áldozat, ott két bűnrészes van. Mindig. Legyél őszinte vele és főleg magaddal és vess véget a bizonytalanságnak. Ha vele akarsz lenni, akkor úgy, hogy elmondod neki, mit akarsz, ha nem vele akarsz lenni, akkor meg úgy, hogy lezárod ezt és továbblépsz. Hidd el, hogy sokkal jobban fogod érezni magad. Ne legyél egy kis kényelmes fotelkrumpli, állj a sarkadra, ha már ő nem teszi meg. Tedd magad büszkévé azért, amit elérsz!! Hajrá! :)
2011. okt. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tudok én ha akarok,csak most félek mert mert hát még múlt hónapban azt mondta,hogy mikor meglátott megtetszettem neki,aztán a találkozó nem jött össze,meg csalódna kellet a barátinak hitt emberekben.Ekkor olyan nem törődöm volt mindenkivel.Még velem is,elhiszem,hogy ilyen után nincs jókedve az embernek. Aztán pár napig,nem írtam neki,ő se írt nekem.. Gondoltam megbékél.. Aztán vasárnap a kezembe vettem a dolgot és írtam neki,most újra a régi. De nem tudom hogyan tovább.. Nem akarok nyomulós lenni.
2011. okt. 11. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!