Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baráti körömben szállóige...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti körömben szállóige lett:"Nos, mint tudjuk, a nők kurv*k. Főleg itt M. O. -n. " Mi a véleményetek? Valóban így lenne?

Figyelt kérdés

Szerintem annyira,nincs így...:) Főleg fiúk válaszát várom.


[19/f]


2011. okt. 12. 02:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

énegyszer beszéltem egy egyetemista csajjal,és őmondta

hogy ahova jár egyetemre a csajok 80 %-a vagy pénzért copik,vagy pénzért táncol,és még aztmondják,jó de az csak tánc.kel apénz abulira.

2011. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
kérdező,tudodmértnemszeretik az átlagos lányokat?mertha leszólítod őket,még visszase válaszolnak.aztán felvanak háborodva hogy nincs fickójuk.Meg nemaadnak magukra.Ugyanis két véglet van,bombázó,és rusnya,átlagos nincs.
2011. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindegyik, de a döntő többségük az. Főleg, akik a 80-as évek végén születtek. Komolyan ez a legelcseszettebb generáció nemtől függetlenül.

A csajok úgy viselkednek és öltözködnek, hogy még egy hivatásos is megirigyelhetné, aztán fel vannak háborodva, hogy nem szűzlányként kezelik őket. Aki pedig egy kicsit is normális, azt kiközösítik és halálra szekálják, így ő is beáll a sorba.

Nem jelentem ki, hogy minden nő k.rva, mert biztos, hogy van köztük normális is, akiknek fontosabbak az érzelmek, az anyagiaknál, aki nem lép le, ha felbukkan egy tehetősebb jelölt, de az ilyen ritka, mint a háromdiplomás cigány.

2011. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!