Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már nem az igazi koztunk az egész de még mindíg szeretem?

Figyelt kérdés
tudom h nagyon megalazo es buta dolog tolem, de 4 ev utan megcsaltam a baratomat! par hettel az elott elmondam neki h mar nem szeretm anyira es ossze vagyok zavarodva, de o azt mondta h ker meg egy lehetoseget h hozzuk rendbe az egeszet! felek neki elmondani h megcsaltam! de nem akarok tovabb hazudni es bantani sem szeretnem!!! o nagyon szeret, de nem akar elengedni...segitsetek kerlek!!! L/20
2011. okt. 12. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy mit fogunk mondani... azt, hogy mondd meg neki... +azt is, hogy már kihűlt a dolog... Aztán tudod a folyamatot... kiborul és marasztalni akar, de értesd meg vele, hogy nem akarhatja azt ő s, h színleld, h minden ugynaz. Egyébként +valszínú, h miután elmondod neki a megcsalást... nem lesz szükség a magyarázkodásra+ vége lesz... :S
2011. okt. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bocsika a helyesírási hibákért...:S (előző voltam) 20/L
2011. okt. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
46%
szerintem ne mondd el neki hogy megcsaltad, legalább is én nem mondanám el, tudom önzőség és stb., de miután megtudná meggyűlölne. magyarázd el neki hogy már nem érzed azt amit eddig, megváltozott benned valami. mondd, hogy már egy ideje küzdesz ez ellen de nem tudod helyre hozni. próbálja majd menteni a menthetőt, de bele fog menni a szakításba. nekem ugyanez volt a szitum nemrég a pasimmal, barátok maradtunk.
2011. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

a helyesiraserert nem kell bocsi mert en is kua hibasan irok!:D :D :D


hat en sem szeretnem elmondani neki h megcsaltam mert megutalna, es biztosan nagyon nagyon megbantanam vele, de nem akarok hazudni neki! de lehet h ilyen kegyes hazugsag kell foleg ha mar ugy is vege! csak anyira nehez ez a dolog! most tervez velem mindent h rendbe hozza a dolgokat! kirandulas stb...de en mar ugyerzem h kiszerettem belole, es mar nem erzem h o az igazi, de nem a felre lepes vegedt erzem ezt mert meg azelott kezdodott az egesz!!! koszonom a valaszokat

2011. okt. 12. 14:56
 5/10 anonim válasza:
Szerintem az oszinte ut a legrovidebb en ugy gondolom h a parod megerdemel 4ev utan annyit h az igazat megtudja...en is epp modt szunetelek 1 ev utan a parommal mert o ugy erzi hogy megszokasbol van velem es kell neki egy kis ido...nagyon rossz es szar de az oszinteseg akkor is jobb es elobb utobb majd megerti fajni fog neki de majd jobb lessz...
2011. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
en is ezt gondolom h oszintenek kell lennem vele, de felek h vagy a gyereket keresi meg vagy valahol verekedni fog...mert most csak parnapot leszunk egyutt es megy vissza csehorszagba dolgozni es felek h valamit elkovet es nem az ongyilkossagra gondolok csak a multkor mikor elmondatm neki h mar nem erzem ugyan azt mint eddig es h lehet h megszokas az egesz akkor is ugy beleutott a falba h eltort a keze! en ezt nem akarom...felek h bantani fogom ezzel!!! tudom h amit megfoztem hat egyem is meg:...de nekem o fontos es nem akarom bantani!!!!hm??
2011. okt. 12. 15:15
 7/10 anonim válasza:
szerintem ha eljutotal a megcsalasig ne haragudj de akkro nem fontos mar neked...csak vigyazz nehogy elkovesd azt a hibat hogy majd kesobb ragyere hogy hibaztal es megis csak o kell mert akkro mar 2 embert tettel tonkre...ha elmegy csehorszagba lesz idod gondolkodni gondold at megegyszer biztos ezt akarod...biztos ennyi volt? nagyon sok ember erziugy hogy elmult a szerelem es cska a megszokas es eldobja a masikat magatol es aztan kiderul hogy csak egy hullamvolgy es mikor vissza akarsz menni hozza mar nincs kihez...sajat tapasztalatbol beszelek...
2011. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne mondd el neki..Nem fog veled maradni..hiába is szeret!Főleg ha annyira szeret amennyire te mondod(írod)mert sztem úgy fogja gondolni ha 1x megcsináltad többször is megfogod!Amit nem tud az nem fáj..Jó ha vannak titkaid..legyenek dolgok amit nem kell tudniuk..és ez olyan..ne bántsd..neki jobban fájna mint neked..inkább mondd el 1 megbízható embernek sírd ki magad és ennyi..Ne tedd jobban tönkre a kapcsolatotokat!Ha elmondod neki..mindig eszébe fog jutni h mit tettél vele:S
2011. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

hat koszonom nagyon a tanacsokat! ez igy van ha megcsaltam akkor tan nem olyan fontos nekem! de nagyon fontos csak mar nem szerelmileg hanem mint egy ember! az h mar megcsaltam mar nem szeretnem vele folytatni mert felek h ezt folyton kifogja ram vetiteni es lehet h ez onzo, de ha en nem vagyok boldog akkor o sem lesz az mellettem, es ha belekenyszeritem magamat abba h meg adok egy eselyt a kapcsolatunknak akkor meg rosszabb lesz minden es teljesen kiszeretek belole...


az utolso valaszolonak meg anyit fuznek hozza h valamien szinten igazat adok neki csak h en mar nem nagyon erzem azt h vele szeretnem folytatni ezt a kapcsolatot...csak nem szeretnem bantani ot...es ahogy mar mondtam nem szeretnem ha orultseget csinalna!!! nem akarom tobbet megalazni es tobbet bantani.....:(

2011. okt. 12. 16:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el neki..h nem szereted,nem kell neked ez a kapcsolat!Magyarázd el neki h fiatalok vagytok még előttetek az élet,menjen bulizni,csajozni,élje ki magát,h próbáljátok meg külön,mert neked már nem jó...:S Meg mondd el h butaság ha valami őrültséget csinálna h ez gyerekes..(utolsó)
2011. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!