Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szakítottál legutoljára?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakítottál legutoljára? Mik voltak azok az okok, ami miatt nem láttál más megoldást?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 23:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*amik
2011. okt. 12. 23:37
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Sótlanul főzte a bablevest
2011. okt. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
xD
2011. okt. 12. 23:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Másfél év járás után mondtam, hogy ágyő... már minden más fontosabb volt neki nálam, teljesen az utolsó helyre szorultam az apró-cseprő dolgai miatt, sőt, más lányokra jobban figyelt, mint rám. adtam neki jópár lehetőséget, hogy bizonyítson, és ennek ellenére sem mozgatta a füle botját sem. eléggé elkényelmesedett velem kapcsolatban, és mivel az addigi veszekedéseink után is mindig kibékültünk, már-már természetes volt számára, hogy örökre együtt maradunk a sok vita közepette is. persze utána "sírt" sokat, hogy kezdjük újra, folyton keresett, bizonygatta, hogy majd megváltozik, de nekem szavakkal ne bizonyítson senki semmit. azt gondolom, így másfél év távlatából, hogy a lehető legjobban tettem. 23/L
2011. okt. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

Már elég régen 7 éve szakítottam utoljára.

Idős volt hozzám,uh ezért.28 éves nő volt én 26 és mindig is a 20 körüli csajok tetszettek,uh amikor össze jött egy nekem tetsző léptem is.

Mondjuk nemvolt nagy komoly dolog,csak olyan időtöltés.

Aki utána jött ő a mi napig megvan.

2011. okt. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mert mégse a lányokat szerette. 15 évesek voltunk, akkor még változott az ember, azóta is meleg. most 4 éve vagyok kapcsolatban, ő meg füvezik pár hónapja, szal lehet h itt a vége. 20L
2011. okt. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 napietus ***** válasza:
féltékenykedős volt és idegesített ez a tulajdonsága. ez kb. 6-7 éve volt.
2011. okt. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amikor megismertem vagány pasi volt.Izgalmas,érdekes.Aztán megmutatta az igazi természetét.Mindenen picsogott,rinyált,lelkizett.A végén már hánytam tőle...Jó döntés volt!!!
2011. okt. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert kiderült róla, hogy egy pszichopata állat! "Cseppet" megsínylettem, meg elkezdtem kételkedni magamban, hogy vajon én normális lehetek-e, hogy beleszerettem egy ilyenbe...de a lehetö legjobb döntés volt. Amióta leesett, hogy beteg az agya, és sikerült megszabadulnom töle, ezerszer jobban érzem magam a börömben.
2011. okt. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
00:12-Miben nyilvánult meg ez egészen pontosan?
2011. okt. 13. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!