Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Lenne értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lenne értelme megpróbálni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy fiú (28 éves)és barátok vagyunk már 1 éve. Viszont mostanában teljesen megváltozott. Minden nap keres és találkozni szeretne. A családom szerint szerelmes belém,de én nem tudok rajta eligazodni. Mert tény hogy sokkal többet törődik velem mint régebben és vannak olyan gesztusok,amik arra engednek következtetni,hogy több van mint barátság. De közben meg így beszólogat,hogy ez milyen jó csaj....és ez nekem rossz,mert őszintén. Én beleszerettem! Aki tud adna tanácsot,hogy mit tehetnék hogy kiderítsem,hogy akkor most mi is van?? Köszönöm! 22/L
2011. okt. 13. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg barátok vagytok akkor beszéld meg vele!
2011. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak húzza az agyad ezekkel a beszólásaival.lehet,hogy te szellemileg érettebb vagy mint ő,beszélj vele hogy ő most mit is akar meg ilyesmi.
2011. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tényleg barátok vagyunk! De mikor rákérdeztem,ő azt mondta hogy ez bonyolult. De közös barátunk is rákérdezett és neki azt mondta,hogy nagyon bejövök neki,csak fél hogy ha bepróbálkozna akkor ez a jó kapcsolat lehet tönkre menne. És ő ezt nem akarja!
2011. okt. 13. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz te! :) majd felbátorodik a lelkem.
2011. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondolod?? Tesóm is azt mondta,hogy lépjek én! :)
2011. okt. 13. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen infoid vannak, akkor mire vársz? :P


Egyébként, szerintem mondd meg neki nyiltan, hogy te úgy gondolod, hogy "...." És itt elmondod mit érzel, gondolsz. Mivel barátok vagytok, így nyugodtan beszélhetsz neki ilyesmikről.


(első voltam)

2011. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. okt. 13. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!