Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Meddig szemeztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Meddig szemeztek egy lánnyal, mire megszólítjátok? Mikor szólítjátok meg? Mikor hivjátok el randira?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel szemezek. Egyszer már rám köszönt, de még semmi. Lett volna esélye többször is hozzám szólni, de még semmi. Mikor szemezünk kitartóan néz, nem kapja el a fejét. Mire vár(?) Nem azt mondom,mert jó igy. lehet, hogy félénk, de nem én szeretnék kezdeményezni, meg hagynám ezt neki.Pedig mindig a közelemben van. Nem értem


köszönöm elöre is a komoly válaszokat.

19L


2011. okt. 13. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, általában egy pár alkalom után már csak a megfelelő pillanatot várom, hogy odamehessek :) Pl, ha közben öt másik barátnőjével van, vagy épp telefonon beszél, akkor nyilván nem megyek oda. 20/F
2011. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát pl. van aki nem annyira bátor,én is tudok olyat aki 1 hónapig így volt, azután a csaj megjelölte fb-n, ekkor kezdett el kezdeményezni (a pasi). Ha bátortalan és úgy gondolod, akkor kezdeményezz Te, barátkozz vele, sztem nem utasítja vissza a barátságot, azután meg majd eldől a többi.
2011. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne sietess semmit...mert amúgy van egy mondás ami 100% ban igaz.."ha egy lány tekintete már a tiéd akkor a lány is". Ha akar valamit tőled akkor majd oda megy:) neked továbbra sincs más dolgod mint szemezni vele. Tudja, hogy tetszik és kész. Ha te nem jössz be neki vagy csak fél akkor nem is fog oda menni hozzád és jelét sem fogja adni annak ,hogy kellesz neki. Szóval majd ki alakul, de az ilyen dolgokat nem lehet siettetni.

Ne ess abba a hibába mint a mai reteklányok többsége, hogy kaparnak egy pasi után és csodálkoznak, hogy csak dugásra kellenek az embernek és nem becsülik őket..:)

19/f

2011. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát amikor rödköszönt vissza köszöntél? mertha nem akkor ne is várj semmit.

amugy nekem hasonló szituban 2 hónap kellett, akkoris csak azért mert láttam hogy kezdi elveszíteni az érdeklődést és oda kéne menni :D

2011. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze, h visszaköszöntem
2011. okt. 13. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha.
2011. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!