Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom már a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom már a páromat, Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan másfél hónapja nem voltunk együtt és nem is látszik rajta és most már rajtam sem, hogy akarnánk az együttléteket. Erősen gondolkozom azon, hogy szakítok vele!

Fura dolgai vannak és titkai, amiket nem vall be, bár én tudok róluk (pl. amíg én keményen gürcölök, ő találkákat szervez meg a házam mögött). Más nők társasága jobban kell neki, mint az enyém. Egyszerűen nem tudunk kommunikálni.


2011. okt. 14. 08:50
 1/6 anonim válasza:
Ha már nem tudjátok megbeszélni a dolgokat, akkor nincs is miről beszélni...ha megakarod menteni a kapcsolatod, állítsd válasz út elé, ha a másik utat választja később akkor is jobb lesz neked...
2011. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugy nézki akkor ennek a kapcsolatnak vége. Hamár nem kivánjátok egy mást szexuálisan sem, és mások a párodat jobban érdeklik, akkor véget kell vetni a kapcsolatnak.
2011. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Az a kérdés,h. szereted-e? Ha csak a harag miatt akarsz szakítani vele, meg fogod bánni!! Ha viszon nem szereted, ne szenvedj feleslegesen? Am. korotok?

Biztos találsz olyat majd aki megbecsül!!

2011. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 26 ő 32, sőt mától egy helyen, egy területen dolgozunk, éppen ezért ha ott marad, akkor átkérem magam a szálloda másik, távolabb eső területére. A munkámat ez nem fogja befolyásolni semmilyen módon, hogy ő is ott van. A helyzet az, hogy ez egy felmelegített káposzta, ami egy éve tart lassan. Másik pasit sem akarok, mert akkor tudom, hogy ugyan ez lesz.
2011. okt. 14. 09:00
 5/6 IQnindzsa ***** válasza:

A mostani párod hűtlensége miatt ne vágd el a saját boldogségod lehetőségét azzal, hogy azt mondod más pasi nem kell.

Ennek a mostaninak mennie kell szerintem mert ha jól értem 'felmelegített töltöttkáposzta szindrómával' állunk szemben. Az újrakezdett kapcsolatok soha nem ugyanazok mint régen. HA mégis meg szeretnéd menteni a kapcsolatodat vele akkor ülj le beszélni vele. Ne acsarkodj... ne támadj... ne hibáztass... Egyszerűen ne tágíts addig amíg be nem vallja. Attól a pillanattól kezdve igazán kommunikáltok. Kérdezd meg mit nem tudtál megadni neki ami miatt ezt tette. Akármennyire is fogod utálni őt a válaszai miatt, maradj végig nyugodt. Hidd el ,hogy ez 1000x jobban meg fogja ijeszteni mint bármi.

Tudod... van egy Richard Bach mondás "Ha bárkit meg akarsz tartani az életben - soha ne tartsd magától értetődőnek, hogy melletted van!"

Lehet ,hogy ő ebbe a hibába esett és magától értetődőnek vette h mellette vagy. lehet ,h szeret csak nagyon buta.

Sok a ha és sok a talán... Te tudod ,hogy mit érzel iránta. Ha biztosan megcsal és nem érzel semmit irányába, akkor b@szd ki mint a macskát szarni.

Én ezt tudtam összehozni tanácsként neked. :)

2011. okt. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"A kérdező kommentje:

Én 26 ő 32, sőt mától egy helyen, egy területen dolgozunk, éppen ezért ha ott marad, akkor átkérem magam a szálloda másik, távolabb eső területére. A munkámat ez nem fogja befolyásolni semmilyen módon, hogy ő is ott van. A helyzet az, hogy ez egy felmelegített káposzta, ami egy éve tart lassan. Másik pasit sem akarok, mert akkor tudom, hogy ugyan ez lesz." Micsoda badarság ez...hogy lenne ugyanez?! Akkor ne is egyél mert úgyis éhes leszel... :)

2011. okt. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!