Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fáj az anális közösülés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az anális közösülés, ha eddig nem fájt?

Figyelt kérdés

Volt egy eset, mikor bodult állapotban análisan csináltuk a párommal, és mivel eddig nem volt vele problémám, sőt kezdett egyre inkább tetszeni, így kicsit bekeményítettünk. Az történt, hogy hirtelen elkapott minket a hév, és egy mozdulat alatt iszonyat fájdlmam volt. /sírtam, stb.../

Azóta többször probálkozunk nagyon gyengéden, de mikor elérünk egy bizonyos "szintet" ugyanaz a fájdalom, pedig már tényleg ovatosak vagyunnk vele, mint a lassított felvétel.

Orvoshoz kéne forduljak? Ez már több mint 5 honapja történt...


2011. okt. 15. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Fúúúúúúj!! A f*sznak nem a p*csában van a helye!!! Egyébként menj el orvoshoz, nagy is lehet a baj!!!!!!!!
2011. okt. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Gondolom, az ominózus esetnél elrepedt a záróizom, és most a heg mentén nem olyan rugalmas, mint eddig, az okozza a kellemetlen, fájó érzést.

Nem árt orvoshoz fordulni vele, mivel később lehet, hogy nem csak akkor okoz fájdalmat, ha a pasid se.ggbe akar rakni, hanem mondjuk székletürítéskor is. (Mondjuk nem tudhatom, melyik fordul elő sűrűbben.)


Addig vagy hanyagoljátok az együttlét ezen formáját, vagy vedd tudomásul, hogy az anális szex igenis jó, az élvezetek csúcsa, és a bevállalós csajok mind csinálják, spriccelve élveznek tőle, és előjáték nélkül vágódnak bele a 40 centis brébe valaggal.


Ha fáj, NEM KELL csinálni.

Vagy csináld, és akkor mosolyogj.

2011. okt. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nemtudom mi probléma van ezzel. Nem érzek máskor fájdalmat egyáltalán.

Amugy meg nem tudom it kelle ezn fújjogni, mindenkinek szive-joga hogy azt tegye, ami neki tetszik. Ja, és már nem a bevállalos kiscsaj kategoria vagyok, mert immár 6 éves gyönyörű kislány édesanyja. Régen is csináltam már análisan, de elég ritkán, viszont párommal már az elejétől kezdve, és nem is voltak eddig problémák.

Mindeggy, azért köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 15. 13:12
 4/5 guba12 válasza:
mert az utóbbi esetben nem lóval kellett volna kipróbálni azért fájhatott
2014. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezt elkurtátok. nem kicsit. nagyon.
2014. márc. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!