Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Miért? És miért?

Figyelt kérdés

Nem tudok túllépni azon, hogy a volt barátom, aki már lassan 1 éve nincs velem, szakított velem. Nem értem, hogy miért szeretett ki olyan gyorsan belőlem. Nagyon nagy volt kölcsönösen a szerelem köztünk, de nagyon megsértettem, és azután csalódott bennem. Én nagyon szeretném újrakezdeni, ő viszont nem akarja. Hogyan érjem el, hogy újra velem akarjon lenni? Tényleg szeretett, ez nem kérdés, ha nem szeretett volna, akkor nem lennék ennyire összetörve. Még mindig bennem van az egész, ha rágondolok, nedves leszek, remegni kezdek, és annyira vágyom rá testileg lelkileg. Ő volt az első szerelmem, és nem tetszik senki más, mindig csak rá gondolok, nem tudom őt kiverni a fejemből. Nagyon hiányzik, nekem az is elég lenne, ha néha beszélhetnék vele. Még fiatal fiú, 16 éves.

Én a lány: 17


2011. okt. 15. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak meg akart pakolni hátulról, hidd el.
2011. okt. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért mert ő volt az első,még nem biztos,hogy ő az igazi.Jön majd egy második,és eszedbe sem fog jutni többet az első.34f
2011. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélni, de ha nem akarja akkor ne erőltesd. Amúgy elhiszem hogy rossz, be még nagyon fiatal vagy, nincs értelme begubózni és szomorkodni. Éld az életed. Lehet egy nagyobb és jobb szerelem talál rád.
2011. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Idővel elmúlik majd.
2011. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon remélem, hogy elmúlik. Éppen ezt nem értem, hogy ilyen fiatalon hogyan lehetek ennyire szerelmes..Tényleg iszonyatosan erős érzéseim vannak, és ennél már nem kell nekem nagyobb szerelem. :)
2011. okt. 15. 11:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél már nevetséges, ne magyarázz be ilyen hülyeségeket magadnak, hogy nem lennél ennyire összetörve, ha nem szeretett volna ő is... csak áltatod magad és nagyon rossz úton jársz, ha még 1 év után sem vagy képes elengedni ezt a fickót. A kőkemény prózai helyzet az, hogy az érzelmek nem egyformák, vannak tartósak és kevésbé tartósak, a srác érzései pedig ez utóbbiba estek. És nem azért, mert így vagy úgy viselkedtél. Valószínűleg alapból nem voltak olyan erősek az érzései, de egy fiatal sráctól ne is várd, hogy örökké veled marad. Hogy mitől függ, mennyire tartós az érzelem, azt senki nem tudja, van ilyen meg olyan aztán kész passz. Próbáld meg ezt elfogadni és ne fuss olyan szekér után, ami... bár ezt már untig hallhattad, de akkor is ez az igazság. Gondolj arra is, hogy a srác már 1000 éve túlvan rajtad, talán már eszébe se jutsz.
2011. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Próbálkozom.

De ha nem szeretett, akkor miért volt velem? Senki nem kérte rá, hogy udvaroljon hónapokon át, és mindig velem akarjon lenni. Senki nem kérte, hogy hevesen csókoljon stb.. De ilyenkor mindig az jön, hogy soha nem is szeretett.

2011. okt. 15. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyeneken teljesen felesleges túráztatnod magad: van ilyen, hogy a szerelem csak úgy elmúlik magától és már nem akarja folytatni az egyik fél, ilyen egyszerű, ez mindig minden kapcsolatnál benne van a pakliban. Mindenki szabad akarattal rendelkező önálló lény és joga van úgy érezni, hogy már nem akarja folytatni. Ezzel pedig nem tudsz mást csinálni minthogy elfogadod és kész. Próbáld meg a te szemszögedből nézni a helyzetet: te se akarnál együtt maradni egy olyannal, aki iránt teljesen kihűlnek az érzéseid. És ezt a jövőre vonatkozva is jól vésd az eszedbe, mert különben nagyon nehéz lesz feldolgoznod más veszteségeket is! Mert még lesznek, hajajj!
2011. okt. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!