Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátnőm anyukája?

Figyelt kérdés

Ma megkérdezte barátnőm az anyukáját hogy mi lenne ha ott aludnék erre ö azt mondta semmi akadálya de külön szobában .

Mert hogy biztos szexelnénk ,meg hogy mindig azt akarnánk hogy ott aludjak.Persze ez nagyon nem így van .Most vagyunk együtt 4 hónapja lehet kevesli ezt az időt vagy mi a fene baja van ?:S

Meg ha szeretkezni akarnánk már régen túl estünk volna rajta.

A másik dolog hogy ha akarnánk se lehetne mivel nekem fitymaszűkületem van azzal meg nem valami kellemes a szex.

De ha most nem alszok ott akkor valószínű az lenne a baj nem tudom mi lenne a helyes :S


2011. okt. 15. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány évesek vagytok, de gondolom 18 alatt.


Aludj ott és tartsd be a játékszabályokat, ő lakásuk.


Majd ha látják, hogy rendes srác vagy, nem fognak beleszólni idővel.


26/F

2011. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Span ***** válasza:
Aludj ott! Ismerd meg a családot! Mindennek el jön az ideje ne legyél türelmetlen!
2011. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
0 lány 18 éves én pedig 21 ismernek már mert szinte minden vasárnap ott vagyok nálluk
2011. okt. 15. 17:20
 4/11 A kérdező kommentje:
a másik pedig mikor nyaralni voltam velük 1 hetet akkor is barátnőmmel aludtam meg mikor haza jöttünk utolsó este pedig náluk is együtt aludtunk de anyukájának az volt a válasza hogy az más volt mert akkor volt meg neki
2011. okt. 15. 17:21
 5/11 anonim ***** válasza:

"mi a fene baja van ?:S"


Neked mi a fene bajod van?

2011. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet, hogy a kulcs ebben rejlik: "mindig azt akarnánk hogy ott aludjak".


Lehet, hogy igazából magasról tesz arra, hogy együtt aludtok-e vagy sem, egyszerűen nem akarja, hogy náluk legyen a kufircfészek.

2011. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

na de erről szó sincs hogy náluk lenne a " kufirc fészek"

meg ez ilyen egyszeri alkalom ezt se én találtam ki hogy ott aludjak

úgy terveztük hogy majd decemberben alszunk egymással elsőnek mert akkor leszünk fél éve együtt meg akkor talán már az anyukáját se zavarná ennyire .

DE ezek után lehet akkor se fogja engedni

2011. okt. 15. 17:28
 8/11 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Off: a fitymaszűkületeddel meg menj végre dokihoz.
2011. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vagy féltékeny rád,és ö akar veled baszni.
2011. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
na csak megengedte végül :)
2011. okt. 16. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!