Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti várnátok 1-3 évet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti várnátok 1-3 évet egy fiúra? (lent)

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy srácba, akinek tetszem. Rengeteget bókol, stb. Ő a legjobb barátom 2 hónapja. Csakhogy a korkülönbség közénk áll. 4 év van köztünk. Először azt mondta, hogy majd 4 év múlva, de már 2-re szűkült a kör, mert fél, hogy addigra másé leszek. Ti várnátok ennyit? Másoknak is elég egyértelműen kijelenti, hogy szeret, de én félek, hogy beleszeretek másba, vagy belehalok a várakozásba. Még egy kérdés: a barátságunk működhetne egy kapcsolat után? Azt hiszem, hogy Ő nem az a fajta, aki kerülne utána...sőt! 16/L
2011. okt. 16. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
16 és 20 év korkülönbség nem durva o.o
2011. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, elég gáz, ha egy srác megmondja neked, h várj rá. Mi a garancia, h addigra nem talál valakit ő? Vagy esetleg másba nem szeretsz bele te?... Ha igazán szeret, nem érdekli, hogy 16 éves vagy, legfeljebb türelmesebb lesz veled. Szóval valami nem okés.
2011. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A barátomra persze.


Amúgy ha már most attól félsz, hogy összejöhetsz mással nem jósolok nagy jövőt.


De úgy nehéz valakire várni, hogy a közelébe vagy. Miért nem jártok inkább?

2011. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Előtte 1,5 évet vártam egy velem egykorú fiúra, akovel szintén kölcsönös volt a dolog, de mégsem lett semmi köztünk. Nekem mindig az kell, akit nem kaphatok meg, aki tálcán kínálja magát, az nem. :(
2011. okt. 16. 11:59
 5/13 A kérdező kommentje:
De tudom, hogy Ő tényleg szeret. Én viszont hamarabb összejönnék valakivel, mint Ő. Sok csajnak tetszik, bár a külseje nem annyira jó, de ami belül van... Túl válogatós, nem jó neki akárki. Nagyon jófej, vicces, de vele komolyan is tudok beszélgetni. Előtte tidok igazán megnyílni.
2011. okt. 16. 12:18
 6/13 anonim ***** válasza:

ha tényleg szeretem az illetőt, és tudom hogy ő is szeret engem, akkor várnék. DE nem ilyen ok miatt, hogy csak 16 vagy. és? oké megértem hogy esetleg még kislánynak tart, de egy normális kapcsolatban, ami nem a szexre épül nem kötelező rögtön lefeküdni egymással. ha pl csak a korod zavarja, akkor együtt lehettek szex nélkül is.

bocs, de nekem úgy jött le hogy a pasi nem akar veled lenni. ha akarná nem zavarná az a 4 év már most sem. főleg ha nem akar veled kikezdeni akkor nem értem miért zavarja..

17/l

2011. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mostakkor a srác a fiatalabb, vagy te? mert ha ő 20, akkor valami baj van vele, hogy várni akar...
2011. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Várd meg!!! :) megéri!
2011. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"de én félek, hogy beleszeretek másba"


Ez ugye csak vicc?

2011. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy a kedves kérdező elvégzi az iskolát s + lehet valami egyetemet, vagy kurzust. S ezért a 4 év, én úgy gondolom. Ha igazán szeretitek egymást, nem számit... ezt ki lehet bírni. :) S az a legjobb, ha nem fektettek hangsúlyt a nemi életre házasság előtt. Így minden biztonságosabb :)
2011. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!