Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire sok lenne a 13év korkülönbség? Vajon miért zavarhatja ez a férfit? Főleg Férfiak válaszát várnám, de Nőkére is kíváncsi lennék.

Figyelt kérdés

Van 1 Nő:21 éves és egyetemista.már más városban él mint a férfi és az egytemből még több mint 3éve van hátra.a lány komoly,céltudatos,koravén is,tudja mit szeretne az élettől,az egytemen jól tejesít és esze is van.mások állítása szerin szép a lány és nem esne nehezére bárkit megkapni..anyagilag a családja révén biztosítva van azaz elég tehetősek,de önálló keresete még nincs maximum a modellkedésből..

Van 1 férfi: 34 éves,elég fiatalos,sokat törödik a külsejével,soha nem volt felesége így még családja sem,már más városban él mint a Nő..egész életében profi sportoló volt,így a foglalkozása focista.már nagyjából mindene megvan.van lakása és elég szépen keres.de a férfinak túl nagy az egója és elég anyagias is..:S egyik percben olyan mint 1 kamasz,1 aranyifjú, bulizik,másik percben meg már családról beszél és,h mi lesz ha lesz gyereke stb..

Na ez a 2 ember találkozott,és míg más korabeli férfi sokszor csak örülne,ha 1 20as éveiben lévő Nő hozzászólna addig Ő folyamatosan azt mondogatja,h őt zavarja a köztünk levő 13 év és ennek nincs jövöje.. bár az tény,h az elején ő is örült ,h szóbaálltam vele és elég határozottan kijelentette,h ő megszeretné próbálni..

Na már most..Az lenne a kérdésem,h 1 férfit miért zavarhat a 13 év? ez annyira sok lenne? és miért gondolja,h ennek nem lehet jövője? talán félne attól,h később elhagynám,vagy,h még nem szülnék neki,hisz a tanulmányaim közepén vagyok.


2011. okt. 16. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem a korod zavarja, egyszerűen nem akarja elkötelezni magát!
2011. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Írhattad volna az egészet egyes szám első személyben.

Egy 20 éves csak lány, nem nő. De nemrég majdnem össze jöttem egy 21 éves lánnyal. Engem éppen az riasztott el, hogy még nem tudta a koromat és biztosan sokkolta volna a 14 év különbség.

Engem nem zavart volna a difi, de ha jobban megismertem volna a lányt is kiderül, hogy még fel kell nevelnem (90%), akkor dobtam volna.

Sosem az évek számítanak. Magadról azt gondolod, hogy érett felnőtt nő vagy, de lehet, hogy én csak egy fiatal csajnak tartanálak.


35/F

2011. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen ebben lehet valamit amit mondasz,hisz ő is volt,h mondta,h én még nem vagyok Nő mert 1 21 éves még nem lehet az..és mikor megismertem akkor ő fiatalabbnak mondta magát,majd mikor megtudtam az igazat akkor kicsit tényleg sokkolt..de fura mód neki tetszett az,h a saját lábamon próbálok megállni és megteszek mindent a céljaimért..

bár volt,h megjegyezte,h nem kellene 21évesen ennyire komolyan gondolkodnom mert ez nem normális szerinte...azt mondta,h Ha korban közelebb lennénk 1máshoz,én lennék neki a tökéletes..

ugyhogy ezért nem értem az egészet..nem hisztiztem vele soha,nem vártam el tőle h cipeljen ide-oda pedig ragaszkodott sokszor hozzá,buliba is ő járt többet...

2011. okt. 16. 14:38
 4/7 A kérdező kommentje:
de mit értesz azalatt,h neked kell volna felnevelned?
2011. okt. 16. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

21 éves volt a barátnőm (későbbi feleségem (elváltam)) mikor megismertem. Egy csomó dologról nem volt kialakult véleménye. Ha nem 2, hanem 12 év lett volna közöttünk, akkor még inkább én lettem volna a megmondóember. Ezer oka van, hogy egy kapcsolatban miért nem egyenrangúak a partnerek. A korkülönbség az ilyen lehetséges ok.

Kezdetben hízelgő, hogy domináns vagyok egy kapcsolatban és hihetetlen élmény, mikor a 21 éves lány A FÉRFIT látja bennem, de hosszú távon ez fárasztó.

Most majdnem ilyen korkülönbségű kapcsolatom van, igaz, a másik irányban. Az idősebben mindig van egy kis félelem, hogy a másik talál egy fiatalabbat.

2011. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

valószínű,h igazad lehet..mert emlékszem,h az elején mikor szóbakerült köztünk a kor akkor ő pont azt vágta a fejemhez,h persze,h nekem nem gáz ez a korkülönbség mert én benne a férfit látom..de pont erre mondtam neki,h oké h a férfit látom benne de pont a részemről lehetne gázabb hisz ha a jövöre nézünk akkor én 6 év mulva fiatal,fitt,csini Nő leszek,ő meg már inkább leszállóágban lesz akkor.

majd erre jobban megismert,és amikor látta,h én nem az a típus vagyok akinek mondd valamit és én azt szónélkül megteszem helyette inkább kiállok az igazamért,látta mi az értékrendem akkor talán több lettem a szemébe..volt,h elmesélte a dolgait és direkt az én véleményemet kérte ki..1 évig minden jó is volt,azonkívül,h voltak napjai amikor bezárkozott és másnap megint elkezdte a nincs jövöje dumát..és én is elkezdtem arra gondolni,h ő talán fél,attól,h teljesen belémszeretne és én idővel rájönnék,h nekem 1 fiatalabb kell..majd utána ő is megmondta,h fél attól,h belémszeret és akkor kicseszik magával...szakítottunk majd ujból felkeresett,irogatott,h szeret,imád,a legszebb csajszi vtam az életébe és h legszívesebben ujrakezdené de a nézete nem változott,és én lennék neki a tökéletes ha korban közelebb lennénk 1máshoz...

és kicsit nehéz feldolgoznom,és elhinnem ,h tényleg képes volt csak a korkülönbség miatt elhagyni..

2011. okt. 17. 10:18
 7/7 tavasz1999 válasza:
36%
ez csak egy hülye kifogás-mármint a 13év
2016. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!