Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődnél vagy megértenéd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnél vagy megértenéd?

Figyelt kérdés
Ha a párod az egyetlen szabadnapját a héten nem veled, hanem haverokkal töltené?
2011. okt. 16. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én személy szerint megérteném.
2011. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha sorozatosan ezt csinálná... és szokta csinálni, csak ő akkor is dolgozik (tudom, hogy értünk teszi, hogy jobbak legyenek az anyagiak), akkor egy pár ilyen után szóvá teszem.
2011. okt. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megérteném, mert nem vagyok féltékeny típus, de ha ezt sorozatosan eljátsza, akkor kezdenék el aggódni..:)
2011. okt. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha egész nap hanyagolna és nem szánna rám legalább 1 órát akkor igen,persze ha a nap végén találkoznánk akkor nem, kikapcsolódása mindenkinek szüksége van
2011. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az attól függ... ha mindig, akkor nem esne jól, és akkor a kapcsolattal is van azért valami baj, ha abszolút nem akar velem időt tölteni. Gyanús lenne, hogy csak megszokásból, kényelemből, vagy a szex miatt van velem.


Ha időnként van ilyen, az nem zavar. Előfordul, én is csinálok akkor valami programot, és aztán mindketten elmeséljük, milyen volt, fotókat nézegetünk, ilyesmik.

2011. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha csak néha csinálja, akkor megértem. HA viszont nincs egy olyan hét sem, amikor velem tölti, azt már nem. Mondjuk egy hónapban 2 a haverokkal, 2 velem. Szerintem ez így még megérthető.
2011. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

En ùgy gondolom, hogy csakis te tudod eldönteni, hogy megérted vagy megsértõdsz.

Ti 2en tudjàtok, hogy mennyire vagytok egymàsnak fontosak.

2011. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia kérdező ez elsősorban neked kell eldöntened.


Én úgy gondolom,attól függ,ha ez egyszeri alkalom akkor igen megérteném,a munka után,jó a kikapcsolódás,és a haverokat sem szabad elhanyagolni,te pedig,ha szereted,akkor megérted a párod.


Azonban ha ez hosszabb távon van így,akkor érdemes egyeztetni egyik alkalommal veled,másik alkalommal a haverjaival vannak,szintén azt mondom,hogy ha szeretitek egymást meg tudjátok beszélni.

2011. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, megsértődnék azt hiszem, legalább is nagyon rosszul esne.

Jelen helyzetben úgy vagyunk,hogy csak a párom dolgozik, de sokat fusizik is, pl 2 hete éjszaka jár haza, alig vagyunk együtt,mert haza jön,eszik és megy.Így ha van szabadnapja, azt töltse velem.Nem azt mondom,hogy teljes napot, de java részt velem töltse.

2011. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem normális. ha felnőtt férfi igazán nem kellene a haverokkal lógni, főleg ha gyerekei is vannak már.

Persze néha-néha elmegy de mindig az már nem!

2011. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!