Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Elegem van már. Mit vegyek a barátom 18. születésnapjára?

Elég "különleges",nem lehet neki kitalálni semmit.Mondjuk én is ilyen vagyok,szóval összeillünk..de tényleg semmit sem tudok kitalálni.Anyámat is kiakasztom már vele,ne meg engem is elkap az idegbaj néha.Még 2 és fél hetem van beszerezni valamit.

Focizik kiskora óta,ékszert nem hord,ágynemű,törölköző az olyan gáz,a parfüm sablonos.Szeret bulizni,nem otthonülős fajta..Nézelődtem már itt is,meg máshol is,de mindenhol csak ugyanazt az óra,parfüm,párna ötleteket találom.

Köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 16. 17:39  Privát üzenet  

A válaszok
Vegyél egy szép fehérneműt, és táncolj neki.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2011. okt. 16. 17:46 Privát üzenet
gyertyafényes vacsora, szexy fehérneműben várd..:) pl piros színű csipkés.100% a sikert. kedvenc kajáját csináld!:)csak ügyesen!!! mellé lehet egy képkeret, bele közös képetek:)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2011. okt. 16. 17:46 Privát üzenet

néz szét itt vagy vedd meg ezt :P

[link]

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2011. okt. 16. 17:47 Privát üzenet

Ha tudod, hogy ki a kedvenc focistája, és valahogy kapcsolatba tudsz vele lépni (nem feltétlen szükséges személyesben, elegendő egy vállalkozó közvetítőt találni), akkor végy egy focilabdát, dedikáltasd vele, és legyen az az ajándék.

Lehet kapni olyan könyvet, amelyben az elmúlt évek, évtizedek legendás hazai és külföldi focistáinak életútja, stb. szerepel. Kershetsz neki egy ilyet is.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2011. okt. 16. 17:47 Privát üzenet
Mutasd meg neki ezt a kérdést: "elegem van már, nem ismerem annyira a partneremet, hogy tudjam, minek örülne". Tök jó kapcsolat lehet a tiétek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2011. okt. 16. 17:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

..ismerek,csak mindene megvan!..

Köszönöm az eddigi válaszokat!

# 6/9Időpont 2011. okt. 16. 17:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ismerem*

# 7/9Időpont 2011. okt. 16. 17:52 Privát üzenet
Ha mindene megvan,akkor marad a "fehérnemű"ötlet!!

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2011. nov. 15. 02:48 Privát üzenet
mit vettél végül?

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2012. márc. 11. 23:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek mit vegyek a barátomnak születésnapjára? Ötletem semmi nincs. Nem cigizik, kocsija nincs. Külön izlése van, szóval ruhát semmi kép. Mit lehet venni egy srácnak? Ja am 23 éves a barátom
Jó ajándék lenne a barátom születésnapjára, ha lefeküdnék vele?
Vettem egy inget a barátom 16. születésnapjára? Szerintetek túlzás? Egy éve vagyunk együtt
Mit vegyek a barátom 20. születésnapjára?
Mit vegyek a barátom 19. születésnapjára?
Szerintetek milyen ajándékot vegyek a barátom 19 . születésnapjára? * - *

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!