Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van már. Mit vegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van már. Mit vegyek a barátom 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Elég "különleges",nem lehet neki kitalálni semmit.Mondjuk én is ilyen vagyok,szóval összeillünk..de tényleg semmit sem tudok kitalálni.Anyámat is kiakasztom már vele,ne meg engem is elkap az idegbaj néha.Még 2 és fél hetem van beszerezni valamit.

Focizik kiskora óta,ékszert nem hord,ágynemű,törölköző az olyan gáz,a parfüm sablonos.Szeret bulizni,nem otthonülős fajta..Nézelődtem már itt is,meg máshol is,de mindenhol csak ugyanazt az óra,parfüm,párna ötleteket találom.

Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 16. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy szép fehérneműt, és táncolj neki.
2011. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
gyertyafényes vacsora, szexy fehérneműben várd..:) pl piros színű csipkés.100% a sikert. kedvenc kajáját csináld!:)csak ügyesen!!! mellé lehet egy képkeret, bele közös képetek:)
2011. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

néz szét itt vagy vedd meg ezt :P

[link]

2011. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy ki a kedvenc focistája, és valahogy kapcsolatba tudsz vele lépni (nem feltétlen szükséges személyesben, elegendő egy vállalkozó közvetítőt találni), akkor végy egy focilabdát, dedikáltasd vele, és legyen az az ajándék.


Lehet kapni olyan könyvet, amelyben az elmúlt évek, évtizedek legendás hazai és külföldi focistáinak életútja, stb. szerepel. Kershetsz neki egy ilyet is.

2011. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki ezt a kérdést: "elegem van már, nem ismerem annyira a partneremet, hogy tudjam, minek örülne". Tök jó kapcsolat lehet a tiétek.
2011. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

..ismerek,csak mindene megvan!..

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. okt. 16. 17:51
 7/9 A kérdező kommentje:
ismerem*
2011. okt. 16. 17:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha mindene megvan,akkor marad a "fehérnemű"ötlet!!
2011. nov. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mit vettél végül?
2012. márc. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!