Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki ugy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki ugy, hogy ne bantsam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! (Ne haragudjatok, nem tudok ekezetet irni.)


Egy 18 eves lany vagyok. Megismerkedtem egy fiuval az interneten, es mar talalkoztunk is negyszer. Mindegyik alkalommal elmondja vagy otszor, hogy mennyire szeret engem, sot, az osszes sms-ben es beszelgetes soran mondja ezt egy csomoszor. Lehet, hogy hulyen hangzik, de ez engem mar nagyon nyomaszt. Mert ilyenkor kotelessegemnek erzem azt mondani, hogy en is...

O a masodik komolyabb fiu az eletemben, nem akarom elveszteni azzal, hogy megbantom. Nagyon fontos nekem... Azt megsem mondhatom neki, hogy "Ne mondd ennyiszer, hogy szeretsz."


Mit tegyek? :(


Egy ketsegbeesett lany


2011. okt. 18. 19:31
 1/8 anonim válasza:

Te érzel iránta valamit? Mert ha igen, akkor mondhatod azt neki, hogy te még nem tudod ezt mondani neki. Mióta ismeritek egymást?

Amúgy nem hangzik hülyén, hogy nyomaszt mert én is voltam ilyen esetben és olyan érzésem volt mintha valaki fojtogatna. Én azt mondtam neki, hogy nekem még ez túl korai, és hogy ismerjük meg jobban egymást. Erre meg beduzzogott és nem is beszélek vele azóta. Mondjuk mi még akkor nagyon az elején voltunk...

2011. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne legyél kétségbe esve!!!Itt a megoldás:

Mond meg neki hogy neked nem kell mondani hogy szeretnek mert te érezni jobban szereted mint hallani!!!

A srác is picit looser,de semmi baj,tudod majd írányitani a srácot szerintem....Szépen kérd meg hogy ha tényleg szeret akkor nem mondja ki hanem inkább mutassa ki...Picit furi az egész mert csak 4szer taliztatok...Nőből vagy,van valamid amivel a pasikat írányíthatod úgy ahogy te akarod :)

2011. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen szitu. Én azt mondtam, "jaj ne mondd már ennyiszer mert elkopik a szó"... és elmagyaráztam, hogy ez a szó többet jelent nekem egy átlagos kifejezésnél amit minden nap/órában használunk... megértette.
2011. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon koszonom, hogy irtatok! :)Nagyon rendesek vagytok!

Az igazsag az, hogy szeretem Ot, de annyiszor hallom Tole ezt, hogy lassan "elkopik"... Igen, meg a kapcsolat elejen vagyunk, de mar most rosszul erzem magam... O nagyon erzelmes ember, es tudom, hogy megbantanam, hogyha megmondanam neki... Mar mondtam is neki, hogy szeretem. Mert ez az igazsag. Jaj olyan nehez... :(

2011. okt. 18. 19:48
 5/8 A kérdező kommentje:

Neked is koszi, utolso! : )

Akkor valahogy megprobalom... :( De nem akarom elvesziteni vagy megbantani...

2011. okt. 18. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondjad neki ,amikor ki akarja mondani az sz betűs szót, akkor mindig adjon puszit vagy csókoljon meg,és így akkor nem a szó kopik el hanem a pofikád :)

Remélem sínen lesztek!!! :)

2011. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért ne mondhatnád?!


Tiszteletben tarthatná igazán a te vágyaidat is!

2011. okt. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De rendesek vagytok! Koszi szepen! :)
2011. okt. 23. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!