Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már ilyen szituációba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen szituációban, hogy nem tudtatok újra "versenybe szállni"?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve nincs komoly kapcsolatom mert eddig úgy voltam vele, hogy megvagyok én pár nélkül is, szinglin, élvezem azt hogy nem kell alkalmazkodnom senkihez, meg hasonlók... Az utóbbi időben viszont már nagyon úgy érzem, hogy jó lenne ha lenne valaki mellettem. Csak az a baj, hogy az elmúlt évben annyira távolságtartó és elutasító voltam a srácokhoz, hogy most nem tudom hogyan legyek nyitottabb és hogy éreztessem velük hogy bejönnek?
2011. okt. 19. 20:45
 1/3 seesee ***** válasza:
72%

Menj el fodrászhoz, csináltass egy jó frizut, vegyél pár új rucit, és máris úgy fogod érezni, hogy megváltottad a világot! Beszélj rá egy (vagy pár) csajszit, hogy menjenek el veled bulizni és önbizalomtól duzzadtan, jó kedvűen lehetetlen, hogy ne akadjon jelentkező! ;) Rajta pedig gyakorolhatod egy kicsit a flörtölést, a visszarázódást!

Sok sikert hozzá! :)

2011. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy hosszú kapcsolat után sokan alszanak egy kicsit.


Egy kicsit még most is távolságtartó és elutasító leszel. Legbelülről ez jön még neked. Majd megváltozik, kinyílik a szemed és élvezni akarod az életet.

2011. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

volt! szarügy, de a problémákat meg kell oldani. ezt ugyan még nem sikerült, de sínen a dolog...

én tanácsolnám a sportot és a munkát! ha ki tudsz teljesedni és sikerül elérni a kitűzött célokat akkor sokkal-sokkal jobb lesz az ember hangulata és akarva akaratlanul könnyebben ismerkedik, jobban nyit a másik nem felé.

2011. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!