Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Life is beautiful kérdése:

Hogyan cseszitek el mikor csajoztok? Tanultok a hibáitokból? ("élménybeszámoló")

Figyelt kérdés

mi lett a vége?

volt hogy úgy gondoltad hogy elrontottad és mégis lett belőle valami?


kifejtős ,mesélős normális válaszokra vagyok kíváncsi.köszönöm:D


2011. okt. 20. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy, h ronda vagyok. Bocs, de ezen nincs mit kifejteni :)
2011. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nagyon tehetséges vagyok a rossz időzítésben! gyakorlatilag a lehető legrosszabbkor tudom elhívni az adott lányt... pl: szakítás után, kisebb nézeteltérés után. így a válasz is magáért értetődő!

valamint túl őszinte vagyok, túl korán -->ettől pedig kifejezetten irtóznak a lányok, menekülnek!

ráadásul túl komolyan veszem a lányokat, túl korán, így a pofára esés veszélyes is nagy!

körülbelül ezeket a hibákat követem el :( ,de szerencsére harmadjára minden "hibát" kiküszöbölök :D

2011. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

15:18

jólvan. akkor hasonlítunk, én sem érzem jól mikor kell mit csinálni..:\

ezért is félek minden egyes csajtól, ha elcseszem ,nem merek rá nézni..ezért inkább nem is próbálkozom..

2011. okt. 20. 16:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!