Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segít erről leszokni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segít erről leszokni?

Figyelt kérdés

Nagyon rá vagyok kattanva a fiúkra, mármint nem úgy, hogy követem őket velük lógok...hanem mindennap az jár a fejemben, hogy szükségem van egy pasira...és igen szeretnék egy barátot, de mindenhol azt olvasom, hogy ne gondoljak rájuk és eljön az az idő amikor nekem is lesz egy...kérlek segítsen valaki, hogy ne járjon mindig RAJTUK az agyam...előre is kössz! Jah és kort és nemet is írjatok...

15/L


2011. okt. 20. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Keress egy hozzád illő fiút és ne agyalj ilyeneken. Nem nem szabad a fiúkra gondolnod, hanem a saját korosztályodból kell keresni és a szexel várj még ha bírsz, ne lökd oda magad, hogy 18 évesen már egy kiélt ribi legyen belőled.


Ennyi a lényeg. Jó pasizást!


22F

2011. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 napietus ***** válasza:

a gondolataidat tudod irányítani. koncentrálj másra. meg a felesleges energiákat sem ártana levezetni pl. sporttal vagy egyéb értelmes tevékenységgel. az tuti bejön, nem lesz erőd ilyesmin agyalni, meg a célok és az elérésükkor érzett sikerélmény eléggé ki tudja tölteni az ember tudatát.


29/n

2011. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

egyszerűen ne gondolj rájuk

gondolkodj más dolgokon


és a nemem:

"nem"

2011. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kössz nektek:-)...még várok válaszokat...
2011. okt. 20. 15:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz? miért nem volt még eddig pasid, ha ennyire szeretnél?

Elégedett vagy a külsőddel?

2011. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj ha folyamatosan a fiúkon jár az eszed! De ha nem akarod h így legyen foglald el magad: sportolj, ha épp nincs mit csinálnod hallgass zenét, esetleg házimunka. Masztizni szoktál? Mert ha nem lehet h az a baj.
2011. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha fiút akarsz akkor szedj össze egyet és akkor csak rajta fog járni az agyad :))
2011. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Őszintén, szerinted aki tudja a választ erre a kérdésre, az olvassa ezt az oldalt? :D itt mindenkinek az ellenkező nemen jár az esze! (b*zikat kivéve)


Szerintem haverkodj lányokkal, meg olyan fiúkkal, akikkel még éppen meg tudod állni, hogy barátként gondolj rá. Persze ez veszélyes, mert naná hogy beleeshetsz egyik másikba, de ez van. A lényeg, h kösd le magad, legyen vmi hobbid, járj el sportolni, tedd hasznossá magad, vagy legalább érezd jól magad akikkel épp vagy.


Sokan vannak így amúgy. Én pl szívesen haverkodnék veled, sőt, ha úgy van még a pasi hiányt is pótolnám! :D és ezzel szintén nem vagyok egyedül szerintem.


17/f

2011. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kössz mindenkinek:-)
2011. okt. 20. 18:45
 10/10 anonim ***** válasza:

én ugyanígy vagyok csak a lányokkal, van hogy alig várom hogy kezdődjön az irodalomóra mert egész órát végigbambulom róluk XD

Enyhébb sikereken kívül semmi nem volt még:( mikor már velem egykorúak simán kefélnek rendszeresen...

Önbizalmam az van, meg jóképű is vagyok sztem de csajozási képességek is kellenek sztem

F18

2011. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!