Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig abba szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig abba szeretnek bele az emberek akik nem érdemlik meg őket? Miért nem veszik észre azokat akik megérdemelnék, hogy szeressék őket? Miért vonzóbbak a rosszfiúk és a rosszlányok?

Figyelt kérdés
Mert, hogy a tények szerint vonzóbbak.
2011. okt. 20. 18:37
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy 1000x feltett kérdés már, de most írja le mindenki amit gondol. Talán jutunk valamire mit hogy kéne jobban csinálni.
2011. okt. 20. 18:41
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
A rosszfiúk azért vonzóak, mert virít róluk h nem azok a papucs, tejbefasz srácok akik alárendelődnek a csajoknak. Nem unalmasak, tehát izgalmasak, nem lesz monoton a kapcsolat! Ugyanakkor ott a rizikó h megcsal, mert ugye rosszfiú.
2011. okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%

nekem is az exem rosszfiu volt. de mellette a legtündéribb pasi a világon.

de az életmodja miatt szétváltunk mert nem birtam. ugy váltunk el hogy halálosan szerettük egymást.

néha még midnig hiányzik. de ilyenkor az észre kell hallgatni. hosszu távon tönkrementem volna.

az elözö pasim pont ellentéte volt. halk szavu,nagyon rendes,békés.de ebbe a békességbe is beleörültem, nem müködött.pedig ö oylan volt akit hosszu távon megérdemeltem volna. de hiába nem tudok ennyire tökéletes emberrel lenni..hiányzott egy kis pörgés mellöle.

valahol a kettö között kéne lennie.


a rosszfiuk azét vonzoak mert férfiasak, határozottak, biztonságban érzed magad mellette mert mindent megold és mindig megvéd.de legföképp a határozottság szerintem.

2011. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem viszont a t_köm tele van az izgalmas csókák által kitett, most meg kesergő 1-2 gyerekes anyukákkal. Most hol van Mr Tökéletes?

Egyszerűen nem találok a korosztályomban olyat aki tetszik is, és nincs gyereke. A válás nem érdekel, de mi a fenéért ez a nagy rohanás? 22 évesen férjhez megy, szül, aztán meg 30 évesen már egyedül van a gyerekkel. Inkább próbálná jobban megismerni a férfit mielőtt jön a gyerek.

34 ffi

2011. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
18:48 Mit értesz az alatt, hogy az életmódja?
2011. okt. 20. 18:50
 6/25 Walk With Me ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolat nem akciófilm, hogy olyan "pörgősnek" kéne lennie. Egy jófiúval is lehet boldog életet élni, mondjuk ilyen programokkal, hogy sétálás, összebújva film vagy naplemente nézés, mozi, színház, kirándulás, szex és még sorolhatnám, szóval szerintem a rosszfiúk túl vannak értékelve manapság. Egyszerűen ami kissé misztikus, elérhetetlen, titokzatos és vonzó, és ez az izgalom kell bizonyos nőknek. Bár egyesek szerint (hol vagy kedves 68%-osom?) mindegyikbe ez van kódolva. Én mindenesetre maradok önmagam, talán jön majd valaki aki így szeret.
2011. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Walk With Me ***** válasza:
100%
* "misztikus, elérhetetlen, titokzatos AZ vonzó"
2011. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

életmodja?

szerette az éjszakákat. akkor mentek a bizniszek. nyilván én nem tudhattam hova megy és mit csinál mert nem akarta hogy belekeveredjek.de ez csak a legrosszabb nyilván.


azonkivül mindig másokon segitett. ami pozitiv tulajdonság de ö meg tönkrement mellette meg engem si elhanyagolt mert ugye ismerte az egész község és rengetegen biztak benne igy mindig öt kérték meg mindenre. ha balhé volt akkor is,hogy menjen és állitsa le.ilyesmik...azonkivül kiderült hogy alkesz(én nem tudtam hogy az mert nem tudtam hogy az is alkesz aki sosem részeg de literszám piál)

meg rengeteget dohányzott.

nem tudott leszokni és ezt sem tudtam elviselni.

2011. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
18:48 as. Én is hasonló helyzetben vagyok mint te. Volt egy ilyen izgalmas pasim,akit nagyon szerettem és még most sem tudtam teljesen elfelejteni és ő is szeret és próbálkozik is nálam már több éve,de az eszemmel tudom ennek semmi értelme. A mostani barátom a rendes,csendes ,aranyos pasi. Nem izgalmas és néha nem tudom mit csináljak ,de azért jól megvagyunk és tudom hogy ő kell nekem.
2011. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
19:03 Pl. szexeljetek az elég izgi. :D
2011. okt. 20. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!