Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontosak több év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontosak több év után is a közös élmények?

Figyelt kérdés

Párommal soha nem megyünk sehová, utoljára júliusban voltunk, vmi csoda folytán elmentünk a Balatonra...Amúgy egyáltalán nincs igénye arra hogy néha elmenjünk moziba, vagy bárhova (sosem vártam hogy az én részem fizesse). Együtt járunk konditerembe, meg nagyritkán egy-egy diákmunkára, és ennyi az amit közösen vagyunk házon kívül.

Tudja jól, hogy izgő-mozgó típus vagyok, ő viszont sajnálja a pénzt minden ilyen programra, ami nem hagy maradandó nyomot, csak mondjuk közös emlékké válna...Mert hogy nagy nehezen dolgozik meg minden forintért, és inkább az autójára költi. Pár hete jeleztem neki, hogy nem érzem jól magam a kapcsolatban...Kifejtettem a dolgot, nem tudom hogy nem is fogta fel, vagy csak ennyire nem érdekli, de semmi változás.Ő azt mondja neki elég annyi ha csak fekszünk egymás mellett, és már boldog.

Én viszont úgy érzem kezd kialudni a tűz. Csak létezünk...és ennyi. Fogalmam sincs, hogy szerelmes vagyok-e. Pedig annyi minden szól mellette, de mégis már a szakítást fontolgattam...ti mit tennétek?

Én élni akarok...

23L


2011. okt. 20. 19:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Másrészről viszont: Volt olyan barátom, akivel mentünk nagyon sokfelé, aztán mégiscsak vége lett. Tudom, hogy ez nem minden...De vajon mennyire fontos?
2011. okt. 20. 19:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon fontos!

Mi négy éve vagyunk együtt,de mindkettőnknek fontos, hogy ha csak lehet menjünk.Ha más nem, akkor csak egy esti séta kéz a kézben. De sokszor van, hogy egy szabadnapon fölkelünk, rábökünk a térképre és irány, bebarangolunk egy kisvárost.Egy feltölti e lelkünket és a kapcsolatunkat is a szürke hétköznapokra.

2011. okt. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológia...

Az egyik legfontosabb dolog!!!! Mert az alapja a kapcsolatnak a beszélgetés!!!ha nincs közös élmény, nem tudtok miről beszélgetni...

barátnődéknél más lehetett a gond...de az igenis jó volt, hogy járkáltak! nem disco, meg bulik, meg ilyesmikre gondolok itt, de kirándulni, kalandparka, közös csinytevések, sport,környezet széptkezés, egy mozi, bármii.. akááármi nagyon kell hogy legyen!! különben nem épül a kapcsolatotok!!!

és ez lesz a vége, ha nem tart sehová..a szakitást fogod fontolgatni. Társas lények vagyunk, kell a külső inger, nem lehet egész nap bezárva szerelmesen feküdni, mert ez nem élet, nem kapcsolat..

2011. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon fontos. Minden program csak közelebb hozza a feleket egymáshoz, és később felemlegethetik, hogy ugye milyen jó volt itt meg ott. Ha vannak vicces sztorik főleg.

Ez lehet egy 1 napos kirándulás, koncertre menés stb.....

Szerintem mond el másodjára a párodnak, hogy te már nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, hiányolod a közös élményeket, ha másodjára sem nagyon érdekli a dolog akkor szerintem te is tudod mit kell tenned. Szakíts vele.

Vőlegényem is így van majdnem mint a te párod, hogy akkor is jól érzi magát ha csak fekszünk egymás mellett. De viszont tudja jól, hogy egy kapcsolatnak kellenek a közös élmények, mindegy, hogy több éve vagyunk már együtt. Például nyáron mindig megyünk 1 hétre kettesben nyaralni, új helyekre, ahol még nem voltunk, így együtt tudjuk felfedezni a várost.

Szerintem egy vacsora is lehet élményekkel teli, főleg ha új étterembe megyünk.

Sok sikert!


21 éves menyasszony.

2011. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen kapcsolat olyan mint a tó folyó nélkül. Elláposodik majd eltűnik.


A közös emlékek nagyon fontosak de kérdés mennyire vagy társ?! Mennyire vagy barát?!


Az én barátnőmmel képtelenség focizni, röpizni horgászni, sportolni, v bármi olyan dolgot csinálni mert vagy nem bírja vagy elidétlenkedi, vagy nyavajog hogy ez meg az fáj, meg h így meg úgy nem jó. stb. Úghogy akármit is csinálnék programot azt nélküle!!! Amúgy mi is elhidegültünk. Többek közt ezért is!


Én is nehezen keresek meg minden forintot és az anyagi háztartásom nem igazán engedi meg a nyaralás luxusát! Még a benzin is iszonyat drága!

Viszont amikor van alkalom akkor sem tudok mit kezdeni vele. Inkább mennék az öcsémmel, vagy a húgommal mert ők sokkal inkább partnerek a hülyülésben, és nem is annyira elesett bénák!


Ha már nem érzed jól magad a kapcsolatban akkor vége, csak még tart a felmondási idő!

23 vagy! A szakítás a legjobb ami történhet veled mivel az új lehetőségekre szüksége van az életednek! Ne aggódj, ez a hajó már több mint félig elsüllyedt, de van még sok jó lehetőség!

2011. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!