Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam meg újra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Görög Ferenc kérdése:

Hogyan hódítsam meg újra egy lány szívét?

Figyelt kérdés
Másfél évig együtt voltunk...júniusban nem bírtam tovább mert folyton összeveszet valamin...szakítottam, de még mindig szeretem őt, sőt azóta még jobban....azt mondta ha akkor nem hagyom el még együtt lennénk...de már nem szeret :( mit tehetnék? 21/F
2011. okt. 20. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit ez a hajó elment :S , de ne búsulj majd találsz másikat.
2011. okt. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy dolgot kihagytam: már volt hosszú kapcsolatom jó néhány, mondhatom hogy már "tapasztalt" vagyok....Tudom hogy ő az Igazi! a NAGYON NAGY Ő. és most? azt tudom hogy ő utána nem akarok senkit!
2011. okt. 20. 22:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hazudik a lány ,nem arról van szó hogy nem lenne képes szeretni ,csak az bántja hogy te dobtad :S
2011. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 krvua ***** válasza:
szerezz egy hegyes végü zászlót és tüzd bele a szivébe és ordítsed el magad hogy ''Ez a terület a koronáé!éljen soká a királynő!''
2011. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ha-ha-ha -_-"
2011. okt. 20. 23:05
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem is sokszor eszembe jut hogy nem őszinte....de mindig rá kell döbbennem hogy nála öszintébb, kedvesebb embert még nem ismertem....Egyébként néhány hete amikor jóideje nem voltunk együtt, azt mondta hogy neki is én voltam az igazi....na akkor most? de nem akar velem lenni?....vagy ez büntetés mert nem hiszek Istenben? :S
2011. okt. 20. 23:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Bárcsak az én exem is meggondolná magát!


Van új pasija az exednek? Neked június óta volt valakid?

Ha nincs pasija, akkor szerintem küzdj!

2011. okt. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem nem volt....neki :(
2011. okt. 21. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!