Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha nincs barátnőd 13-14 éves korodban?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A mai 13-4(-7-8) évesek többsége szerint igen.
2011. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan kérdés, ahol a lényeg hogy TE mit gondolsz.


Ha szerinted gáz, akkor gáz

Ha nem akkor nem.


El kéne kezdeni kialakítani egy egészséges értékrendet és nem másokét lesni. -.-

2011. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

...... unalmas már ez a sok ugyanaz kérdés...

ne a többiekkel törödj. tudom hogy menö ha már száz csajod volt ,de hidd el ha csajod lenne akkor az lenne szégyen ha még nem szexeltél vele.. mindig van eggyel nagyobb ciki.... csak magaddal törödj.. 13 évesen més nem is vagy kifejlödve hova akarsz csajozni???öregem 12 évesen még gözöm nem vol arrol mi a szerelem meg a szex,annyira undorito a mai világ, már a csapbol is az folyik hogy jaaaj tul kicsi a kukim meg jaaaj5 éves vagyok és még nem dugtam...mindenki magáért felel és attol leszel egyedi hogy a saját gondolataidat közvetited és nem a birkacsordát követed.

2011. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt. 13-14 évesen azt sem tudod, mihez kezdenél egy barátnővel. Semmilyen értelemben.
2011. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát én mingyárt töltöm a 16-ot és még csak egy barátom volt, az is csak 2 hónapig, és kb egy éve, szal nem vagy lemaradva :P
2011. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!