Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet 16-17 éves lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet 16-17 éves lányokkal ismerkedni a neten?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl bátor ilyen szempontból és ezért először inkább interneten ismerkednék. 16/F
2011. okt. 21. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Az interneten. Azon belül ismerkedős honlapokon. ;)
2011. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
hallod, magyarán egy 16 éves pattanásos antiszociális és esetleg kisebb pszichopata hajlamú fiatalember vagy... szerintem ma már kb senki sem "ismerkedik" neten, csak aki pixelmacákra akarja verni a f-a-r-k-á-t!!! Inkább ha olyan k.u.r.v.a.jóképű vagy járj el a haverjaiddal mint a többi korodbeli degenerált...
2011. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hallod, te második kommentelő, ez tuti felkerül gyikre XD eszem a ZUZÁD :DDD
2011. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Háth második én is enném a zuzáád, de hát már úgy látom megelőztek.. na majd legközelebb!! :DD
2011. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hallod, te harmadik. Ez már a gyiken van, egyem az eszed... :'D
2011. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jajj de kis b*zik vagytok... :D pl facebook, msn, skype...stb (egyébként én 16éves lány vagyok! :DD de nem azért írtam.)
2011. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De ha szeretnél írni priv'átba, akkor írj nyugodtan, nem harapom le a fejed :)))) az előző voltam
2011. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is neten szeretnék ismerkedni de sajnos én sem tudom hol lehet :/

16/L

Ha van kedved írhatsz privit :)

2011. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!