Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hát az a nagy helyzet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát az a nagy helyzet hogy 17. éves vagyok és soha nem volt barátnőm. Mindenki válaszát nagyon várom. Az lene a kérdésem hogy feladjam vagy várjak még úgy pár száz évet mert időm az van, csak én nem győzőm ki várni?

Figyelt kérdés

Tótkomlóson lakom szüleimmel, még természetesen tanuló vagyok, a Mezőhegyesi Harruckernbe járok mint géplakatos. Térjünk a lényegre mint ahogy az elején írtam barátnő problémám van, ezt úgy gondolom itt ezen a fórumon nem újdonság. Szinte az a problémám mint másoknak, annyi mennyi hogy én se járok semmiféle bulizós helyekre, nem iszom még kávét se, nem dohányzom, szóval semi. Nem mondanám magam csúnyának se, azon kívül hogy kissebnek szeplős voltam de már szinte nem is látszik. Itthon foglalkozunk földel,jószágokkal, természetesen nem úgy mint a sarat taposó régiek hanem un. Korszerűbben. Én személy szerint magamat egész normális felfogású srácnak tartom, jó a humorom is, talán még okosnak is lehet nevezni. A bánatom az hogy eddig mindig azt mondták hogy a szerelmet nem kell keresni majd megtalál, de én úgy vettem észre hogy én rólam a lehető legnagyobb mértékben megfelejtkezett. Nem szeretnék olyan lányokat akik nem hozzám hasonló felfogásúak de olyanokat meg sehol nem találok akik viszont hasonlítanának hozzám. Épp ezért fordultam ehhez az oldalhoz hogy bízom benne sikerül valamelyest előrébb lépnem akár pozitív akár negatív nézetben. Természetesen önbizalmam -99, tehát az alapoknál kell kezdeni.

Bocsi hogy ilyen hosszan sikerült le írnom, és még mindent le se írtam.


2011. okt. 22. 17:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül.
2011. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Ne haragudj, de az első pár sornál nem olvastam tovább, nem bírom a nyafogást.

17 éves vagy. Nem vagy elkésve sehonnan, ez nem verseny.

Nekem pl. 20 évesen lett az első komoly kapcsolatom. Előtte volt pár 1-2 hónapos és a legelső is kb 18-19 között lehetett.

A te korodban én is ugyan ezt éreztem amikor láttam párokat, és azt gondoltam, hogy nekem soha nem lesz.

Azt tanácsolom neked, hogy ne ezen agyalj, meg ne úgy állj hozzá, hogy neked aztán soha nem lesz. Fontos a pozitív gondolkodás.


Az önbizalom hiányra csak annyit tudok tanácsolni, hogy állj a tükör elé és nézegesd azon részeid amik tetszenek magadon. A pozitív dolgokkal foglalkozz.

Továbbá nem kell azért tucatnak lenned, hogy csajt szerezz. Piás lenyalt hajú zseb rambókat minden sarkon találnak a csajok, de nekik egyéniségek kellenek.


Ja még valami. Sokáig mikor sétáltam csak mentem mint egy bamba marha. Viszont egyszer megfogadtam, hogy aki csak szembe jön velem rá mosolygok. A válasz reakciók igen csak feldobtak s a napom is jobb lett olyankor. Rengetegen vissza mosolyogtak és talán ők is feldobódtak, hogy valaki rájuk vigyorgott. Próbálj minél több emberrel kontaktust létesíteni. Pl. vársz míg átvált a jelző lámpa megjegyezheted hangosan h minden másnap van zöld és az esetek nagy többségében választ is kapsz onnantól meg rajtad múlik, hogy folytatod-e a beszélgetést.

2011. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Először is,milyen a te felfogásod? Mármint ez mire érted?


Másodszor,biztos Tótkomlóson is vannak csajok,menj oda hozzájuk dumálni,elvégre te vagy a fiú,nem kell várni hogy a grill csirke a szádba repüljön. Vagy tudod mit,menj oda a haverjaiddal ismerkedjetek és hátha lesz valami.


Az meg hogy te állattartással meg földműveléssel foglalkozol az a lányokat nagyon nem érdekli,hacsak nem egy nagyvárosi,beképzelt pi.nát képzelsz el magad mellé...

17/L

2011. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Hú hát nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, de mondani könnyebb mint teljesíteni azt. Mindegy megpróbálom mindet megfogadni, de olyan nem is tudom, egyedül érzem magam. És várok még további válaszokat
2011. okt. 22. 17:58
 5/36 A kérdező kommentje:

17.31

Hát a felfogásom résznél arra gondoltam hogy türelmes, nyugodt, másokat megértő, meg ha lehet ő se legyen az a alkoholizmus rabja, ha dohányzik vagy elmegy valami buliba az nem zavarna csak ha lehet legyen úgymond hűséges.Mert én nem látom annak értelmét hogy valakinek van barátja és megcsalja de azért szeretne vele maradni én ezt egy kicsit vissza taszítónak tartom.Meg én saját magamat talpraesettnek és rafináltnak tartom de ezen a szinten én leragadtam örökre. És nem versenynek tartom

hanem tényleg jó lenne ha lenne mellettem valaki aki őszintén szeretne.

2011. okt. 22. 18:09
 6/36 kovpet ***** válasza:

"leragadtam örökre"


Figyelj, fiatal vagy. Most kezded az életet.

Az élet meg ilyen dolog. Nehezen indul :)

Legyél türelmes.

2011. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
pua.hu kell neked :)
2011. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
Ha ez olyan könnyű lenne, lehetne a szerelmed, barátnőd bárki, aki szembejön az utcán...Hidd el, érdemes Rá várnod, a magadról elmondottak alapján úgysem éreznéd magad jól Bárkivel, csak azért, hogy legyen csajod. Igaza volt annak az előttem szólónak, aki azt javasolta, nyiss a világra, mosolyogj rá másokra! Igen, keress lehetőséget arra, hogy megismerhess lányokat,és ha találkozol olyannal, akivel "lesz közöttetek valami kémia", akkor úgyis lesznek ötleteid arra, hogy találkozzatok, a közelébe kerülhess. Házibulik? Koncertek? Sport? Bármi, ami érdekel, adhat segítséget, találkozási lehetőséget. Ismerkedj, barátkozz, keresd azt, akivel egy hullámhosszon lehetsz! Hm?
2011. okt. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm és mindent megpróbálok talán sikerül
2011. okt. 28. 14:09
 10/36 anonim ***** válasza:
51%

:D

Nyugi, szerintem még senki se halt meg szűzen. Te se fogsz.


A csajok meg tényleg nem fognak sorba állni az ajtó előtt, úgyhogy nyugodtan próbálkozz csak tovább!


Szintén falun lakok, és képzeld: itt is vannak fiúk, lányok, szerelmek, sőt még esküvő is akadt minden héten, egész nyáron.

Csak ne várj a szerelemre, hanem keresd!


Gondolj arra, hogy minden nemmel közelebb kerülsz az igenhez.

2011. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!