Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit híztál/fogytál mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit híztál/fogytál mióta együtt vagy a pároddal?

Figyelt kérdés
Kg-ot írjatok, meg hogy mennyi ideje vagytok együtt és mi lehet az oka. Köszi!
2011. okt. 22. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az exemnél fogytam, mert rossz volt a kapcs.. most meg sztem hiztam, de ebben a vizsgaidőszak is benne van. de azt sztem leadtam a nyáron.. ugyh most nem tudom.. nem merek méreckedni, mert most beteg voltam, és félek h sok lenne :D
2011. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
de sztem ez attól függ, h jól megvagytok-e a pároddal, vagy nem..
2011. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én híztam 8 kilát, a csajom mindig abárolt szalonnával és kacsazsíros lángossal töm engem.
2011. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

én fogytam 5 kg-ot.


a sok stressztől, ami általa van....de már nem tart sokáig.

27/f

2011. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
utolsó, mi az a sok stressz?
2011. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az exemmel való szakítás után fogytam, de most hogy új barátnőm van és végre minden rendben, híztam kb. 5 kilót.
2011. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

20.51-es vagyok.


Nem lakunk együtt, és nem is egy városban lakunk. ÉS még mindig megbízhatatlan, és nem is nagyon tesz azért semmit, hogy megbízzak benne, de szeretem!

De van olyan h egész nap nem lehet elérni sehol el szoktunk menni szórakozni úgy is hogy ketten társasággal, de mikor ő megy barátnőivel, akkor egyrészt sosem áll meg 1 pohárnál, és olyankor könnyen rávehető több mindenre is.

- Meg alapbol is egy elég depresszíós típus, amiken nem tudtam eddig változtatni, pedig mindent megteszek, csak neki jó legyen, amikor együtt vagyunk akkor minden happy. De ha külön akkor néha már attól tartok h hülyeséget csinálna...(ez hosszú h miért)


és hát van pár férfi/fiú barátja akik elvileg csak barátok de nem vagyok ebben sem teljesen biztos, mert hát nem látom, igaz csak fél órára lakik kb de akkor is.


én meg soxor 24 órát dolgozok....(ez sok mindent magába foglal nemde??)


és semmi változás nincs már 13 hónapja, semmi, nem tesz semmit, csoda ha 1 héten 1x ő hív fel, és nem csak én őt.


szeretem nagyon, de ezt így nem bírom tovább. szóval ezért lesz vége.

2011. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
sajnalom.. :(((
2011. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

megint én :)


ezze van.....

biztos jönne majd a kérdés, hogy miért nem költöztünk össze...én úgy gondoltam hogy ha fél év után úgy látom h minden rendben lesz, és együtt élve még jobban m,egismerjük majd egymást, akkor összeköltözünk.


De alig érhetem, el, stb stb, azt már az előzőben leírtam h miért.

De mivel fél év után nem volt ez ügyben változás ezért nem is hoztam fel h "na...akkor cuccoljunk össze", hát ez van-

2011. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
és amikor kérdezed, akkor mit mond neked, miért nem lehet elérni?
2011. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!