Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenetek megfelyteni ezt?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki irtora tetszik csak az a baj hogy ok kikoltoztek kulfoldre s nagyon ritkan latom ez miatt, na meg a volt pasim a baratja. Regebben azt vettem eszre hogy erdeklodik felollem, allandoan szemeztunk, ram-ram mosolygot stb, a mostani idokben mikor nagyritkan talalkozunk mintha erezni lehetne koztunk a feszultseget, mintha mindketten ugyanazt akarnank de valami okbol nem lep sott mintha felne vagy nem is tudom. Sosem mer a szemembe nezni,ha megis megtortenik azonnal elkapja a fejet. Mintha menekulne tollem. Mikor beszelgettunk lattam rajta hogy nagyon ideges s ahhogy kettesben maradtunk minnel hamarabb probalt volna eliszkolni tollem. Nem mer ramnezni viszont ha nem figyelek ra rajtam van a tekintete. Mi a csoda lehet vele? Segitsetek mert nekem gozom nincs mi ez a viselkedes.
2011. okt. 23. 11:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Talan csak mert mar nem tetszem neki, vagy mert szegyenlos?
2011. okt. 23. 11:57
 2/14 DiMalto ***** válasza:
nem teljesen mindegy,ha ki költözött külföldre????
2011. okt. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha igazan nem erezne semmit akkor nem lenne kinos szamara ez nem?
2011. okt. 23. 11:58
 4/14 A kérdező kommentje:
Hat igazad van m1 csak tudod mint mas emberben bennem is vannak kerdesek. Mert amire nem tudjuk a valaszt, vagy nem tudjuk mi miert tortenik az felol erdeklodunk s erdekel hogy smint. Ennyi!!
2011. okt. 23. 12:00
 5/14 anonim ***** válasza:
enegm is érdkel
2011. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2011. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az utolsonak!!!

Gondolom te egy udorito kis stréééber vagy aki csak azert jon ide fel hogy szekalja azokat akik valamilyen szot vagy kiejtest helytelenul irnak.

2011. okt. 23. 12:27
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Kiejtést nem lehet írni..Amúgy sem a pár szó elírásával van a baj, hanem az egész szöveged vesszőnélküliségével és használhatatlanságával. Azzal, hogy nekem visszaírsz, csak magad alatt vágod a fát :)). Elég szomorú, hogy szerinted, aki igényesen gyakorolja a saját nyelvét az stréber.

2011. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Angol karakter!!!!
2011. okt. 23. 12:58
 10/14 anonim ***** válasza:
te tényleg stréber vagy öcsém.nem nyelvtanon vagyunk.
2011. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!