Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgye nem gáz ha átmegyek?

Figyelt kérdés
Tehát, van egy 7 hónapos kapcsolatom és én egyetemista vagyok és ő meg otthon van. Nemrég kezdődött el az egyetem, és itt vannak még volt osztálytársaim 5-8-ból akikkel jól kijövök mindig is jól kijöttünk. Áthívtak hozzájuk, két fiú, csak hogy beszélgessünk és kicsit panaszkodjunk egymásnak mert most eléggé egyedül vagyunk ebben a nagyvárosban. Mindkettőjüknek barátnője van szintén otthon. Tehát úgye nem gáz ha átmegyek? Csak mert ők fiúk stb. nagyon jó barátok vagyunk és jól jönne pár biztató szó..nekik is és nekem is. Mit gondoltok?
2011. okt. 23. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól félsz hogy rádmásznak?
2011. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feltételezem nem egy jó kis gruppent terveznek veled... akkor meg miért lenne gáz?
2011. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem gáz, a kufirc meg nyugtató hatású :-D
2011. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha félsz, ne menj! Nem jó ha stresszes vagy!
2011. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bas.zki gyermekkori jó barátaim :D Dehogy lesz gruppen. Atyaég. Szeretem a barátomat, és azért kérdeztem, hogy ez úgye nem durva? Mivel csak barátaim, akik szintén szerelmesek valaki másba. :)
2011. okt. 23. 15:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor miért lenne durva?:D Azért vigyázzatok, ne igyatok sokat, mert a végén tényleg szendvics lesz belőle:) 22F
2011. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!