Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 évesen 39 éves férfibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen 39 éves férfibe vagyok szerelmes, működhet ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nagy a korkülönbség, de először vagyok igazán életemben szerelmes, ha meglátom, vagy beszélünk, nagyon elkezd dobogni a szívem, szeretek vele lenni, minden perc csodálatos. Nincs se gyereke, se felesége (természetesen akkor távol tartanám magam tőle), egyedül él 4 éve. Komoly ember, egy fotókiállításon találkoztunk nyáron és azt mondja: "első látásra belém szeretett". Sokat találkozunk, voltam már nála is (nem feküdtünk le), rengeteget beszélgetünk, nem válik unalmassá mégsem, ezernyi közös témánk van. Szeretem Őt hallgatni, ahogy beszél, mesél az érzéseiről, gondolatairól, megnyugtat. Eleinte barátok voltunk, de már kezdetektől érzem azt a pluszt, ami miatt másképp is lennék vele. Ahogy viselkedik velem, egyértelmű, hogy sokra tart és kötődik hozzám, azt mondja, szüksége van rám. Egyedül attól félek, hogy a családom hogy fogadná, vagy Őt nem érné-e sérelem amiatt, hogy ennyivel fiatalabb barátnője van. Tegyem félre ezeket az érzéseket és hallgassak a szívemre, vagy mit tegyek?
2011. okt. 23. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom de én szerintem a férfinak valami hátsó szándéka lehet.

Nem díjaznám anyukád helyében.

Ráadásul az apád lehetne.

2011. okt. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

Hanem szeretnél tőle gyermeket, akkor szerintem hallgas a szívedre. Ha szeretnél gyereket, ne vidd tovább ezt a kapcsolatot, mert nagyon durva lenne, ha pl. 25 évesen gyereket szülnél, a párod pedig 45 lenne, és mire a gyerek 10 éves lesz, az apukája 55!

De hogyha ez nem érdekel téged, és igazán szereted és Ő is téged, akkor... :)

2011. okt. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
meg lehet probálni. ha meg nem megy, nem eröltetni. és ami fontos egy kapcsolatban, mindig mindent megbeszélni! ha majd esetleg az alap kommunikácio sem müködik, lelépni.
2011. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A 19 és 39 csak két szám, ez alapján itt senki nem tudja megítélni, működhet-e ez a kapcsolat. Ugyanilyen helyzetben vagyok, és nekem egy pillanatig se kérdés, hogy őt választanám.
2011. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Előbb vagy utóbb rossz vége lenne ennek. Te is megbánnád a dolgot, vagy megunnád őt. Vagy ő látná be h nem vagy még igazi társ (nem rosszból mondom). De azis lehet, h csak szexet akar...Persze ez csak az én véleményem, de elég sok ilyen történetet láttam már, és soha nem végződött jól sajnos :/ És általában a lány bánta meg a dolgot. Egy-két féreg szereti hülyiteni a fiatal csajokat. Sztem hagyd a fenébe, tényleg.
2011. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy nem nős, és nincs mondjuk egy másik utcában, vagy városban egy másik lakása, családja, élete?

Ha nincs élvezd, és várd míg elmúlik a szerelem és utána találsz magadhoz valót.

2011. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Végig kell gondolnod, hogy készen állsz-e arra, hogy az előttetek álló temérdek problémával megküzdj. Arra is gondolnod kell, hogy mi van ha ez csak egy kis fellángolás vagy elvarázsolt a tapasztalatával és felnézel rá. A szüleim az utóbbit hitték. Tény hogy eleinte nagyon sokat segített abban, hogy kislányból lassan felnőtté érjek, de ez hozzá tartozott az egészhez. Ma, másfél évvel később, felnőttem, egy igazi társ lettem. Azt azért hozzá kell tennem, hogy ha nem tudtam és éreztem volna, hogy ő az igazi, akkor minderre nem lettem volna képes. Mielőtt nem ismert igazán, még ő is csak fizikai dolgokra vágyott, de ez szerencsére gyorsan megváltozott. Vigyázni kell nagyon. Én a helyedben nem sietném el az összefekvést. Általában egy idősebb pasi csak azt akarja egy fiatalabbtól... Sok szerencsét! 19/L
2011. nov. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget, hogy sose végződik jól az ilyesmi! Anyukám 18 volt apukám meg 40 amikor megismerkedtek, hosszú évek teltek el, imádják egymást azóta is. 21L
2012. febr. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igeeeeeeeeeeeeeeennn, működhet!
2015. febr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!