Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bejövök neki? 13/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki? 13/L

Figyelt kérdés

Nyáron elmentem a haveromhoz (az ország másik végére) és az ő haverjaival voltunk akiket azelőtt még nem is ismertem. És

az egyiket (15F)csúnyának tartottam meg barátnője is volt akivel nagyon jóba lettam.Pár nap múlva megtetszett.És ő is rendes volt velem. pl.:ha bajom volt mindig ő volt az 1. aki odajött és mindig faggatózott h mi a baj, soxor átkarolt,lájkolta a profilképemet fb-on, meg kérdezte a bnője h ki a legszexibb haverja és azt mondta, h én. meg kérdezgette is h ki tetszik de én hülye nem őt mondtam. (Végülis csak azt tudta h hol lakik.)Mielőtt elmentem mondta, h hiányozni fogok neki és átölelt..


2011. okt. 23. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
13/L XDDDDD
2011. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És mi ilyen vicces?:OO-.-"
2011. okt. 23. 17:39
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
ez de aranyos. gyerekszerelem. szép-szép, de hidd el, pár év múlva, amikor érettebb leszel, találsz valaki, akinek nincs barátnője, és avval boldog leszel. nem szép dolog lenyúlni más pasiját, főleg, hogy bír a csaj.
2011. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Az, h várj még 1-2 évet ezzel a témával..
2011. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
17%
Szerintem beszélgetnetek kellene meg minden és kitudja közben kiderül és a végére összejöttök......szurkolok
2011. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De már csomó osztálytársamnakvolt pasija és nem akarok énlenni az 1 akinek nincs. meg..ja mondasz valamit tényleg nem akarom lenyúlni na m1. de ezazé milyen h más 12 évesnek már volt csomó pasija nekemmeg sose volt...
2011. okt. 23. 17:48
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Szóval inkább 13 évesen legyél egy r-banc, mert mások is azok? Azért ne legyen pasid, mert kell egy, mert akkor az nem lesz komoly kapcsolat.
2011. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
A leírtak alapján 100% hogy bejösz neki.
2011. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nézd, az a 12-13 éves inkább ribi, mint menő csaj. én 15 vagyok, még nem volt pasim, és lepkehálóval se rohangálok az utcán, hogy lecsapjak vele az első nekem tetsző srácra, azt kiabálva: "Téged választalak, cukifú!" Persze, ha jön a szerelem, nem állok ellen, de nem is keresem túlzottan. te se keresd, ne hajszold. fiatal vagy, még nem keseredtél bele az életbe, mint néhány felnőtt, élvezd ezt. ne égj ki 20 éves korodra.
2011. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az igaz de nem r*banckodni akarok meg minden pasit felszedni...:D
2011. okt. 24. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!