Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves fiu vagyok Szóval van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves fiu vagyok Szóval van egy lány aki tettszik már beszétünk meg minden de eddig nem nagyon látok esélyt hogy bejöjjek neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok macsó vagy jó képű srác de azért már volt barátnőm aki nem a kinézetem pénzem hanem a tulajdonságaim miatt szeretett. Az illető akiről kérdezek egy csendes szolíd lelkü lány aki számra a világ de én nagyon nem is érdeklem (szerintem) de nem adnám fel facebook-on szoktam vele beszélni .És tanácstalan vagyok . Azok válaszát várom akik normálisan tudnak hozzá szólni ehez és nem hülyeségeket vagy butaságokat válaszolnak hanem ami szerintük segíthet :D
2011. okt. 24. 18:58
 1/6 cathilina ***** válasza:
100%
Facebook helyett próbálhatnál vele a való életben beszélgetni. Egyrészt jóval könnyebb megfigyelni a testbeszédét, másrészt én sem járnék olyan sráccal, akivel csak chaten beszélek...
2011. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy osztályba járok vele beszélgetek vele az életben is nem csak chat-en csak face-en többet:D
2011. okt. 24. 19:01
 3/6 cathilina ***** válasza:
100%
Ha az osztályban le se szar, akkor ki kell hogy ábrándítsalak, nem jössz be neki. Ha beszélgettek, figyeld a testbeszédét, ha szeretnéd, írok fél oldalt, hogy mit kell azon nézni.
2011. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szeretném hogy irj erről fél oldalt előre is kösszi :D
2011. okt. 24. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Én is ilyen szituban vagyok mint te és én is tanácstalan vagyok.... :/
2011. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 cathilina ***** válasza:
95%
Na akkor először is figyeld meg a testhelyzetét. Ha teljes testével feléd fordul, az jó. Próbáld elkerülni, hogy keresztbe fonja a karjait vagy a lábait, mert ez védekező gesztus. Állítólag az ember lábfeje arra mutat, amerre menni szeretne, tehát ha nem feléd áll, az rossz jel. Ha kicsit előre dől, vagy félig a válla felett néz rád, az is udvarlás-gesztus női részről. A másik fontos dolog a tekintete: az enyhén kitágult pupillák izgatottságot jelentenek, ha kicsit lefelé fordítja a fejét és így néz fel rád, akkor is valószínűleg tetszel neki. Szintén jelnek tekinthető, ha tartja a szemkontaktust, beszélgetés közben nem vonja el a figyelmét semmi más (telefon, haverok, stb.). Ha a haját vagy a száját birizgálja, az is jó (a kéz a szája közelében azt is jelentheti, hogy hazudik, de az egész a kontextustól függ). Ha tetszel neki, esetleg halkabban is beszélhet a normálisnál, hogy neked kelljen közelebb hajolnod. Szintén jelzésértékű, ha néha akkor is rádmosolyog, amikor nem is beszélgettek (pl órán vagy ilyesmi), nevet a vicceide, általában véve nyitottan viselkedik veled, sokat mosolyog, ilyesmi. Ha ezekből többet is rendszeresen megfigyelsz rajta, valószínűleg tetszel neki, de az is lehet, hogy csak alapvetően ilyen a természete, úgyhogy érdemes azt is megnézned, hogy másokkal (főleg más fiúkkal) szemben hogyan viselkedik. Ez persze nem teljes, de elég jó alapot nyújthat adott esetben.
2011. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!