Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tegyem emlékezetessé az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tegyem emlékezetessé az utolsó napokat?

Figyelt kérdés

Barátom nemsokára elutazik fél évre. Nem az a kérdés, hogy mi lesz velünk, mert elhatároztuk magunkat, a többi meg kiderül. Kicsivel több mint egy hónapja járunk, meghívtam a szalagavatómra és az utána lévő afterre. Szerintem ez is szép emlék lesz, de szeretnék még. Gondolok akár egy felejthetetlen utolsó napra (hogyan? stb) meg valami apró kis tárgyra, ami nála lehet és rám emlékezteti. Nem szereti a karkötőket/nyakláncokat úgyhogy az kilőve.

Férfiak véleménye nagyon érdekelne, ti minek örülnétek?

Ő 22/F én 18/L


2011. okt. 24. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én valami romantikus estének örülnék, de nyakláncnak meg egyéb csecsebecsének én sem, mert úgysem hordanám. Menjetek el vacsorázni, nézzétek mag a naplementét (ha szerencsétek van).
2011. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az egyetlen normális válaszolónak köszönöm!
2011. okt. 24. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én párocskám is külföldön van karácsonyig.

Próbáltunk a lehető legtöbbet együtt lenni. Nagyokat sétáltunk, beszélgettünk. Igazából azt, mint máskor, csak az érzések voltak mások, tudtam, hogy már holnap nem lesz..sőt csak hónapok múlva.

Szurkolok nektek!

2011. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen!:)
2011. okt. 25. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

1 hónapos kapcsolat az nem is kapcsolat, az lófütty. Simán bele fog zúgni más csajba és te is más pasiba.

:)

2011. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!