Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő olyankor ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő olyankor ha a barátnőm megcsal 1 másik nővel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 14:20
1 2
 11/14 Iuventus ventus ***** válasza:

Ugyan azt, mintha egy férfivel csalt volna meg! Megcsalás, az megcsalás. Nincs különbség.



17/F


(Persze ez csak az én véleményem)

2011. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanaz. A legtöbb lány, aki lányokhoz is vonzódik, ilyenkor ugyanazt érzi a másik lány iránt, mintha pasiról lenne szó. Ugyanúgy megcsalás, mást is kíván rajtad kívül. Az mind mellébeszélés, hogy olyat kap meg, amit tőled nem tud. Ha így van, akkor béna vagy a szexben.


Lány vagyok, csináltam lánnyal, ugyanaz az akarás, a másik testére vágyás, az izgalom, és ez mind olyan, ami nem feléd irányul.

2011. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Be kell szállni!!!

Be kell szállni!!!!!!!!!!!!!!!

2011. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
aha, és szerinted hogyan kell beszállni? azért akarja a csaj egy másik emberrel, mert az egy másik, ha veled akarná, veled csinálná
2011. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!