Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha utólag megtudnátok, hogy olyan emberrel jöttetek össze, akinek terhes felesége van, sőt, az összejövéseteket követő napon született gyereke?

Figyelt kérdés

Mindenki 35 felett van a történetben.


A kapcsolat azonnali lezárása nem kérdés, de ezen túl tennétek további lépéseket?


2011. okt. 25. 18:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát megérdemelné, hogy a feleség megtudja, de a gyerek érdekeire is gondolva, szerintem nem te szeretnél az lenni aki tönkreteszi a jövőjét. 21/F
2011. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
férfiak...
2011. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval.

F33

2011. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%
Hát ez nagyon dilemmás kérdés. Igen megérdemelné hogy megtudja a neje főleg ha meg is csalta már veled...DE! a gyereknek tényleg nem jönne jól főleg hogy a terhesség után előfordulhat depresszió ami önmagában sem jó nemhogy szegénynek még ez is...DE! valamiért kikacsintott a kapcsolatból ami lehet hogy a terhesség alatti kevés együttlét ami persze nem kifogás és lehet hogy azért mert eleve nem jó a kapcsolat és akkor meg miért maradna vele a felesége neki se jó meg a gyereknek se ha viszont nem tudja meg és vele marad mi a garancia hogy nem kacsint e ki megint a férj. Nagyon összetett helyzet én a helyedben nem tudnék dönteni., bár lehet elmondod a feleségnek és el se hiszi mert nem képzeli el a férjéről, nem tudjuk az előzményeket nem tudunk végülis semmit, nehéz megmondani
2011. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
21%

Minek?? Bosszút állni?? Nevetni az asszonyt??

Tönkretenni egy házasságot??

Nem voltál elég óvatos.Veszteni is tudni kell.

Én csak simán lelépnék,mert elválni biztos nem fog.

2011. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Végülis te "ismered" a férjet tudod milyen ember ha megérdemli mond meg neki hogy mondja el ő vagy megteszed te, a felesége majd túléli valahogyan és legalább nem egy megbízhatatlan alak lesz mellette és talán egy tisztességes pótapát is találhat. Mindenképp a feleség és a pici jár rosszul mert ha megtudja akkor azért ha nem akkor meg megteheti újra férj és azért . 18:18-as voltam.
2011. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18:19-es honnan tudod hogy nem fog elválni? lehet ő nem de a feleség igen, és marha nagy dolog egy rossz kapcsolatot tönkretenni... annyiszor fogja megcsalni a feleségét főleg a gyereknevelés alatt amikor senkinek nincs idege főleg a pasiknak nem ahányszor csak akarja, főleg hogy nem csak szex volt hanem egy másik kapcsolat!!
2011. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék bosszút állni, csak úgy érzem, a feleség megérdemelné, hogy tudja. Ugyanakkor magam is anya vagyok, és tudom, hogy mennyire nehéz időszak ez egy párhónapos kisbabával. Senkit sem szeretnék bántani, főleg nem egy sebezhető állapotban levő nőt, aki ártatlan.


A férfi pedig nem érdekel, elválna-e, nincs szükségem olyan emberre, aki ezt tette a feleségével.

2011. okt. 25. 18:31
 9/21 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg szívás, de nem állnék bosszút a családján. Párszor felhívhatnád amikor épp otthon van, hogy rettegjen egy kicsit a lebukástól, de a feleségének én nem tálalnék ki.

Képzeld magad a helyébe. Szülsz egy gyereket, minden frankó, erre jön egy nő, hogy szia, velem csalt meg a férjed...

Ezt nem kívánnám senkinek.

2011. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

18:19-es, miért nevetnék egy szerencsétlen nőn, akit mindennél jobban sajnálok? Nem tudom elképzelni, hogy bármi indokolná, hogy valaki így bánjon a feleségével.


A feleség figyelmeztetése pedig azért vetődött fel bennem, mert sajnos saját tapasztalatból tudom, hogy jobb, ha tisztán lát az ember. Nem azért, hogy fájdalmat okozzak. Csak a kettő nem igazán megy egyszerre.

2011. okt. 25. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!