Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOK VÁLASZT! Álmodtatok már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOK VÁLASZT! Álmodtatok már a barátotokkal, vagy barátjelöltetekkel, azzal akibe zúgtatok, ill. /Barátnőtökkrl barátnőjelöltötökkel? Ha igen mit? Mert Nagyon érdekelne!

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én igen... a barátjelölttel, aki nem lesz az, mint kiderült T.T de am vele általában olyanokat, hogy megölelt, figyelt rám, vagy próbáltam megszerezni magamnak... incselkedett velem, meg ilyenek :D
2011. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Húúúúúú, egy időben szinte minden este róla álmodtam. Ez könnyen megeshet, ha sokat gondol rá az ember.
2011. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja, mert én azt álmodtam, hogy, a Kultúrházban próbáltunk, én nem szerettem ott lenni, mert a színpad szélére állítottak, és valami fekete szövetzsákot ráhúztak a fejemre aztán velemi kvarra-kvarra szerű bottal meg tarkón csaptak, és a pasi (21) akibe szerelmes vagyok, ott feküdt, és én pont a "nyitott, széttárt" kezébe estem, és hozzábújtam (akkor már nem volt rajtam a zsák) és amikor a tanár odafigyelt, gyorsan felpattantunk, és beszélgettünk.. :'( és mikor felébredtem, olyan szomorú voltam.. ez mit jelenthet??? 13\L
2011. okt. 25. 18:53
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
az álmok nem jelentenek semmit, csak az agyad összekeveri az életedben lévő dolgokat és alkot belőle egy ilyen hülyeséget:D Valszeg most a srác ját a fejedben ezért volt ő a kulcsfigura az álomban.
2011. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Just Happy 94 ***** válasza:
100%
igen. sokszor álmodtam már a kiszemelt sráccal, aki soha nem lesz az enyém, ezt tudom jól, mindig az volt az álom, hogy kicsit veszekedtünk, azután megcsókolt és ezzel összejöttünk. Már megnéztem, hogy ez az álom az én esetemben mit jelenthet: reménytelen szerelem.... És ez tényleg így van. Az álmoknak sokszor van jelentésük, de nem mindig bizonyulnak igaznak. De sok esetben igen.
2011. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Álmodtam, de sosem akkor, mikor számítottam rá.

Viszont a te esetedben ez álom is fog maradni, mert most túl fiatal vagy egy 21 éveshez. Felejtsd el!

2011. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem egyszer álmodtam a gyerekkori szerelmememmel:

-1.álmom:buszmegben voltam a nővéremmel és amikor odajött hozzánk,elöször a nővéremnek 2 arcpuszit adott,engem meg megcsókólt(viszketett is a szám közben)és azután volt valami kék v. piros autója,parkolni próbált vele egy focipályaszerű helyen és mögötte volt tó.Annyira próbált vele parkolni,hogy a vízbe ment és lesüllyedt vele.Aztán mondott valamit,de nem emlékszem,hogy mit.És ennyi volt.

2.álom:Esett a hó az utcában,de más utcából osztogattak valami cukorkákat és az unokaöcsém annyira kiakart menni hozzájuk,hogy kiszaladt és valaki dobott neki egy cukrot.közben próbálgattam olyan ruhákat,amiket nézegettem,de kicsik voltak rám,aztán kint az ablakon megláttam T.A.Z. nevű szerelmemet valakivel beszélgetni.Én gyorsan kiszaladtam és nem volt sehol senki.Üres volt az utca és sütött a nap.

20/L.

Érdekes álmok,de sokszor gondoltam rá és gondolok is rá.

2011. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

rendszeresen!

nekem az álmaim nagyon ki vannak élezve ilyen téren

a lány, aki most tetszik, nagyon gyakran álmaim szereplője, amint éppen a csillagokat bámuljuk, vagy csak kéz a kézben fekszünk

még nem nagyon ismerem, ezért lehet, hogy álmomban nem szoktunk beszélgetni

2011. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én esetem egy kicsit más.

Nekem épp az álmom mutatott rá arra,hogy tetszik nekem egy illető.Soha nem gondoltam rá úgy,mint partnerre,szóval nem érettem először,hogy az álmaim miért ennyire szexuális töltetűek. :)

Aztán reggel,mikor felébredtem,elmosolyodtam,és gondolkozni kezdtem,és bizony rádöbbentem,hogy a szívem próbált üzenni valamit.Rögtön felismertem,és megértettem egy csomó tettemet vele kapcsolatban,amire nem figyeltem fel.Aztán kezdeményeztem is a pasinál,azóta is együtt vagyunk.Imádom. :)

2011. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki érdekelt arról álmodtam általában valami összevisszaságot. Vagyis azért volt értelme, csak pl a semmiből voltam az iskolában ahova már nem is jártam és dumáltunk úgy ahogy valójában nem is. Aztán ez elmúlt és nem is álmodozom róluk. Már nem érdekelnek.
2011. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!