Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti milyen csajokat szerettek belsőleg?

Figyelt kérdés

Kérlek részletesebben...és lányok is írhatnak:-)


15/L


2011. okt. 25. 19:52
1 2
 1/13 life is beautiful ***** válasza:

közvetlen,vidám, egyetlen hobbija ne a barátaival lógás legyen

18f

2011. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha én vagyok benne, azt szeretem a belsejében.
2011. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Boncasztalon fekvő, kibontott csajt. Annak látom a belsőjét is...
2011. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sssz...nem erre gondoltam de azért kösz...még írhattok:-)
2011. okt. 25. 20:01
 5/13 anonim ***** válasza:

Aki nem tesz fel ilyen kérdéseket. Nem akarja kialakítani magát. Van egyénisége és ezt vállalja is.


35/F

2011. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Khm...én ezt nem azért írtam, de gondolj amit akarsz;-)
2011. okt. 25. 20:05
 7/13 anonim ***** válasza:
Kedves, vidám, intelligens. Akinek nem mindig csak a pasikon, bulikon meg a barátokon jár az esze, hanem fontos neki a tanulás, van elképzelése a jövőt illetően. Tudja hogy mik az igazán fontosak az életben.
2011. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Erre a kérdésre csak közhelyes semmitmondó válaszokat lehet adni, hogy "legyen intelligens" "legyen aranyos" "legyen jó humora" stb. És akkor vannak mindenhol százszámra intelligens, aranyos, humoros, megértő, hűséges, stb. lányok, meg hasonló elvárásokkal rendelkező fiúk, mégsem tör ki a nagy-nagy szerelem... Mindenki fejében megvan az ideál, mindenki össze tudja pár pontban foglalni, aztán a valóságban másodpercek alatt összeáll a kép hogy érdeklődik a másik iránt vagy sem. Leírhatom a kívánságlistát, jöhet 100%-ban megfelelő lány, lehet nem érdekel, a szöges ellentéte meg igen.


Szal neked nem azt kell tudni hogy úgy nagy általában mit szeretnek a fiúk, hanem melyik az a fiú amelyiknek pont jó vagy te úgy ahogy vagy :)

2011. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi:-)
2011. okt. 25. 20:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha el tudna fogadni olyannak amilyen vagyok, az már bőven elég lenne ;)
2011. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!