Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek vele? Milyen formát vegyek fel, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

4 hónapos kapcsolatba vagyok. Ami a probléma (vázolom)

1: Nekem semmit - neki mindent :

Ez abban nyilvánul meg, hogy ha én írok egy csajnak, hogy szia mizu? És ő ezt vissza hallja, akkor egyből 2-3 pasinak, hogy írj rám, találkozzunk, meg ilyen féltékennyé teszem a görény pasimat akciók.

2: Ha rászólok, mert mondjuk túllép azon a határon, ami nálam elég tág ( Nagyon úgy beszélget egy pasival, hogy az flört ) Akkor én hisztizek, hagyjam békén.

3: Sokszor kitesz tárgynak, hogy megtartsa az image-t. Ez úgy jön le, hogy sétálunk, meglátja a xy haverját, akárkijét, akkor egyből elkezd engem oltogatni, majd ha ott elmegyek hogy oké na heló akkor kivagyok nevetve.

4: Bármit csinál én vagyok a hibás.


A kérdésem annyi lenne, hogy nagyon próbál felsőbbrendű lenni, ami az én szemembe soha de soha nem fog összejönni, inkább kifelé ábrándulok belőle. Lehet hogy bejön ez a kis társaságnak akikkel van, de számomra inkább taszító. Lényeg az, hogy mindig én vagyok a hibás, ha szólok. A másik, hogy nagyon sokszor tesz olyanokat, amivel féltékennyé vág. Pl:

" Pfffff félóra és ahhhwwww de várom, remélem összejön

Milesz félóra múlva?

Mind 1..

Nem az..

Deee mindegy.. pffffuuha


Na szóval, milyen viselkedést tanúsítsak vele, hogy rájöjjön, nem vagyok olyan akiket ilyennel megfog, és kicsikarjam, hogy ő nyalja a seggem, ami már igazából kijárna még ha nem is várom el. Szerintetek ?


2011. okt. 25. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
He?
2011. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most te a srác vagy vagy a csaj? Ha asrác akkor szomorú ezt még tűröd. Én már kib@sztam volna mint macskát sz@rni.
2011. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintem ki lehet venni hogy a srác vagyok: 4 hónapos kapcsolatba vagyok. Ami a probléma (vázolom)

1: Nekem semmit - neki mindent :

Ez abban nyilvánul meg, hogy ha én írok egy csajnak, hogy szia mizu? És ő ezt vissza hallja, akkor egyből 2-3 pasinak, hogy írj rám, találkozzunk, meg ilyen féltékennyé teszem a görény pasimat akciók.



Eltűröm, tudom gáz, de betudom annak hogy még kishitű meg hogy ez a divat (15 éves) én 17 de tudom anno nálam is ez volt a "kemény" Még ha nem is csináltam

2011. okt. 25. 22:44
 4/6 anonim ***** válasza:
hát, az ha valaki ennyire felsőbbrendűnek mutatja magát tipikus jele annak, hogy semmi önbizalma és így próbál felülkerekedni a kisebbségi komplexusán...ezt mondd az arcába, talán abbahagyja....
2011. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha meg csak 15 akkor főleg megérdemli h kib@sszák! Sz@r kis takony csitri, nehogy már azt higgye neki mindent szabad! Mi lesz 2 év múlva!? Dobd ki a gec.ibe, abból majd tanul. Utána jobban fog tisztelni.
2011. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most írtam neki egy olyat, amire szerintem nem tud egyenes választ adni. Lényegében leírtam, hogyha még hibáztam volna is keveset tettem ahhoz, hogy neki álljon feljebb . Ha erre is engem akar hibásnak beadni szemébe mondom. Köszönöm.
2011. okt. 25. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!